Abakus Biuro Rachunkowe Dorota Stefaniak

Sośnicowice

Opinie o Abakus Biuro Rachunkowe Dorota Stefaniak

123klient123

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami. Ta pani powinna zostać pozbawiona praw do wykonywania takiego zawodu (księgowość) . Co innego robi a co innego mówi. Niekompetentna, nie terminowa, cwana i przebiegła jak lis. Naprawdę proszę uważać na Abakus Dorota Stefaniak jak najdalej od tej Pani!!!

Klient

Trzymajcie się jak najdalej od tej kobiety. Oszustka i naciągaczka! Nie polecam! Szkody ogromne !!

GGGGGGGGG

Jest to firma której nie polecam szkoda nawet pisania o Pani Dorocie Stefaniak, która nie wywiązuje się ze swoich obowiązków ,tylko naciąga ludzi na kasę. Omijajcie tę firmę z daleka.

trudny klient
@GGGGGGGGG 11.09.2015, 07:37

hm... dziwne jakoś mam całkiem inne zdanie o Pani Dorocie Stefaniak. Jest bardzo kompetentna osobą i zawsze służy fachową pomocą. Prowadzi moja rachunkowość od kilu lat i mam pełne zaufanie do jej profesjonalizmu. Faktem jest, że jest wymagająca odnośnie kompletności dokumentów...ale skoro wymaga to chyba tak jest.

Zostaw opinię o Abakus Biuro Rachunkowe Dorota Stefaniak - Sośnicowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abakus Biuro Rachunkowe Dorota Stefaniak