F.U. El-Be Lidia Bugaj

Kraków

Opinie o F.U. El-Be Lidia Bugaj

dominator

Pani Lidia Bugaj oszukuje ludzi dobrze płatna pracą śmiech na sali pracowałam tez u niej i wiem mało tego daje umowy w których nie ma napisane ile sie zarabia UWAGA::::: DAJE PUSTE UMOWY DO PODPISANIA, KTÓRE PÓŻNIEJ UZUPEŁNIA

byla pracownica

Ta pani jest nie uczciwa, daje umowe do podpisania po tygodniu pracy, i to jeszcze bez podania na umowie kwoty jaka sie ma zarobic. A w jej przekonaniu trzeba to podpisac ! ! ! ! !. I teraz niechce mi zaplacic za to co pracowalam.

były pracownik

Uwaga!!! kręci kłamie oszukuje nie wypłaca pieniędzy

Zostaw opinię o F.U. El-Be Lidia Bugaj - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U. El-Be Lidia Bugaj