Biuro Rachunkowe Elano Elżbieta Noworyta

Oświęcim

Opinie o Biuro Rachunkowe Elano Elżbieta Noworyta

krysia

Witam to co reprezentuje ta pani to jest jakieś nieporozumienie Jak najdalej od tego biura chyba że potrzebujesz problemy (mało powiedziane) Przestrzegam wszystkich .(usunięte przez administratora)

Florek

Bardzo nie polecam tego biura. Księgowa na początku ma stawki normalne a później podnosi stawki niesamowicie! Rozliczenia robi na ostatnią chwilę nikt nie ma szans zrobić kosztów. Nieodpowiedzialność i błędy spowodowały że moja firma miała wiele problemów. Na prośbę o pomoc odpowiada na następny dzień dowiadując się odpowiedzi w internecie lub od innej księgowej. Opinia jest dla tych cenią sobie komfort nie martwienia się o swoje dokumenty! Pozdrawiam i życzę sukcesów ale nie z tym biurem!

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe Elano Elżbieta Noworyta - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Elano Elżbieta Noworyta