Biuro Rachunkowe Anna Pieniążek Monika Raztawicka S.C.

Żyrardów

Opinie o Biuro Rachunkowe Anna Pieniążek Monika Raztawicka S.C.

Grzegorz

Jestem klientem od 2010 roku jak do tej pory współpraca układa nam się bardzo dobrze.Dziewczyny bardzo sympatyczne i pomocne nie nastawione tylko na kasę

oszukany

nie polecam !!! Dobrze że zakończyłem działalność z tym biurem. Panie niby miłe i uprzejme , ale nie kompetentne.

Jestem klienten Biura Rachunkowego Anna Pieniążek Monika Raztawicka od 2005 roku i mam jak najbardziej pozytywne doświadczenie we współpracy.Polecam

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe Anna Pieniążek Monika Raztawicka S.C. - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Anna Pieniążek Monika Raztawicka S.C.