Opinie o APIT SP Z O O w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy APIT SP Z O O. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w APIT SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APIT SP Z O O w Poznań

Pytanko Nowy wpis

Jakie są pytania na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy jest jakiś test? Czy zaksięgowanie czegoś na kontach? :)

Monika Nowy wpis
@Pytanko

Normalna rozmowa, doświadczenie zawodowe, dlaczego chcesz zmienić pracę itp....itd.... żadnych testów, ani zadań

koleżanka

Ja również pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie mam osobiście żadnych zastrzeżeń. Ani do współpracy z zespołem ani do współpracy z szefem. Pierwsza w mojej karierze zawodowej praca gdzie jestem w pełni zadowolona. Szef jest ostoją spokoju i życzliwości. Najwidoczniej koleżankę , która wypisuje tutaj negatywne komentarze zabolał fakt wręczenia wypowiedzenia. Dlaczego? .. otóż żaden pracodawca nie będzie tolerował takiego zachowania jakim okazywała się koleżanka. Złośliwy i mściwy charakter ( co widać po komentarzach), podburzanie do kłótni, brak komunikatywności między pracownikami i szefem to wszystko nie wpływało pozytywnie na prace całego zespołu.

Jddjj Nowy wpis
@koleżanka

Hehehe jeśli wolisz aby szef zamiast odprowadzać pobrane z twojego wynagrodzenia składki ZUS , nabywał nowe telefony, jeździł do Włoch czy opłacał raty za swojego Lexusa to współczuję :D

Ula Nowy wpis
@koleżanka

Pozdrawiam Was serdecznie z fotela kierownika :D jak widać inni pracodawcy potrafią docenić osobę ,która kompetencjami przewyższa i przewyższała kierowniczkę M. jedynie po liceum oraz szefową hehehe dziewczyny , nauka oraz zdobywanie wiedzy nie boli ..pozdrawiam Myślę że jak zaczniecie płacić uczciwe swoje zaległości w ZUS czy US to dopiero wówczas będziecie mogli podważyć obecne tu komentarze , zarzucając im to że nie przedstawiają rzeczywistej sytuacji firmy .

Dojony pracownik

Panie Tomaszu , minęło prawie 10 lat - kiedy spłaci Pan te zaległe zusy? Troszkę wstyd że taka RENOWOWANA firma ma aż takie zaległościiiiiiii .Pytanie jak wielkie długi Pan ma skoro układ ratalny przez tyle czasu t nie spowodował wpłaty chociażby złotówki na składki ZUS pracownika hehehe

ZUS

Firmy które nie płacą od lat składek ZUS już dawno powinny być dojechane przez państwo. Takie osoby powinny mieć zakaz prowadzenia działalności do momentu uregulowania wszystkich zaległości wobec pracowników

@ZUS

Pewnie tak, ale skąd pewność, że faktycznie są te zaległości? To wniosek na bazie dwóch poprzednich opinii?

Aplikowałeś do firmy APIT SP Z O O? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
W

Janusz biznesu. Zaległy ZUS będzie spłacał nawet na tamtym świecie patrząc na to że tyle lat ciągnie się za tą firmą ten smród

Dominika
@W

Widzę, że dużo osób porusza ten problem. Aż nie chce się wierzyć, w końcu to biuro rachunkowe! Nie wiesz, czy ktoś już to gdzieś zgłosił?

Remko

Uważajcie bo facet nie płaci składek ZUS od kilku ładnych lat. Jego wypłacalność też jest wątpliwa .

Wiktoria
@Remko

Zgłosiłeś to gdzieś jak się dowiedziałeś, że nie płacone są składki ZUS?

Krzycho

Z pewnością idealnej firmy nie znajdziemy więc po co szukacie na siłę jakichś błędów? Praca ok, zarobki również no i trzeba pracować.

Edward
@Krzycho

Hahaha praca jak praca zgodzę się ale to że ZUSOW NIE PŁACI to nie jest normalne a raczej kpina i śmiech na sali. Bankrut i tyle, harem pełną parą.

Domi

Czas mija, a zusów jak nie płaci tak nie płaci. Omijajcie tego pracodawcę szerokim łukiem. Heh

Kkkk

Nadal ostrzegam osoby które myślą o pracy w tej firmie. Nie płaci skladek ZUS, pensje przelewane w ratach czy po terminie to standard.... Nie jest to wiarygodny pracodawca, będzie jeśli zacznie płacić zaległe składki ZUS pracownikom po kilka lat wstecz.

Kacper

Dużo roboty ? Jak oceniacie ?

Halina

Praca jak praca. Wszędzie robić trzeba, ale nic nie zmienia faktu, że facet nie płaci zusow i pensja niekoniecznie wpływa w terminie. Nie jest to stabilny pracodawca,a tym bardziej godny zaufania. Jeśli nie zmusza Was sytuacja to na rynku jest wielu innych pracodawców wywiązujących się z swoich obowiązków w zakresie regularnych wypłat i opłacania składek ZUS. Tam pracują tylko desperaci, albo ludzie których samoocena jest taka niska iż wierzą w to że niczego innego nie znajdą.

Zus

Zastanówcie się porządnie zanim zdecydujecie się na pracę w tym miejscu bądź pracujecie tam, a nie macie świadomości na temat tego jak sprawa wygląda.. Firma nie płaci zusow parę lat wstecz.... ZUS twierdzi że firma ma duże zaległości i sam nawet wątpi w to, że kapitał zakładowy będzie w stanie w przyszłości pokryć zaległe składki pracowników mając jednocześnie tytuł egzekucyjny... Ci którzy tam. Jeszcze pracują to delikatnie mówiąc frajerzy. Co z tego że do emerytury te składki się liczą. Obecni pracownicy są za głupi, aby wiedzieć że w przypadu np ich śmierci rodzina dostanie mniejsza wypłatę z ZUS WŁAŚNIE Z TEJ RACJI, ŻE firma tych skladek nie odprowadza.

Danuta
@Zus

Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia życzę koleżance dużo spokoju i zdrowia.

nie trzeba być głupim, aby domyślić się,że " pozytywne komentarze " są dodawane przez GÓRĘ . Fakty mówią same przez siebie więc dodatkowe komentarze są zbędne . Ta firma jest świetnym przykładem tego ,że do zostania kierownikiem nie jest potrzebna matura, studia ani umiejętność zarządzania ludźmi . Wystarczy podstawowe wykształcenie ^^^^^^

Jola
@-

Jak widać również, matura czy studia nie są gwarantem utrzymania stanowiska pracy, bo w pracy w zespole potrzebne są również tzw „umiejętności miękkie”. Pozdrawiamy ...

@Aleksandra
@-

Jako osoba postronna, muszę zauważyć dużą niespójność w zamieszczanych negatywnych wpisach. Pytanie samo nasuwa się na usta... Dlaczego zwolniona koleżanka, nie złożyła sama wypowiedzenia z pracy, w której rzekomo było tak źle???

Grażyna

@Xxxx Gdyby to była prawda to już byłoby po firmie. Czyżby konkurencja czuwała i inspirowała to wpisów?

Jerzy
@Grażyna

Nie ma kasy na zusy dla pracowników, ale jest na fryzjera i kosmetyczkę zarówno dla sekretarki jak i szefowej. Sekretarka kradnie i później podkłada kasę do kasetki za przyzwoleniem KIEROWNIKA, a szefowa doi bo to jej.. Układ idealny, szkoda że sama głową firmy nie wie co się u niego dzieje. Heh

@Anna
@Jerzy

Pozwolę sobie dodać również komentarz. Jestem zatrudniona w Apit od 2005 roku. Sama firma zaś istnieje na rynku od 1993 roku.  To już ładnych parenaście lat.... Jeśli było by tak , jak sugerują negatywne,  wręcz obraźliwe wpisy dotyczące tego pracodawcy, to biuro powinno już dawno  nie istnieć. Przy rzekomych gigantycznych zadłużeniach w ZUS, przy wypłatach marnej pensji po terminie,  przy braku rozwoju,  toksycznej atmosferze , złym zarządzaniu itd. Kto by chciał tu pracować? A jednak..., zespół tworzą ludzie zatrudnieni tu od wielu, wielu lat, co chyba doskonale świadczy o satysfakcji z miejsca pracy. Firma zapewnia stabilność, rozwój,  miłą wrecz rodzinną  atmosferę. Nie ma tu wyścigu szczurów, bezwzględnego pięcia się po szczeblach kariery na szczyt. Jeśli ktoś  pomylił zatrudnienie, składając podanie o pracę do tego zakładu,  z pracą w  korporacji, gdzie każdy , każdemu wilkiem, to faktycznie może być rozczarowany. Dowodzi to jedynie jaki charakte posiada taki człowiek. Dodam, że biuro bsługuje ponad 300 podmiotów gospodarczych. Klienci nam ufają, powierzając prowadzenie swoich firm. Cenią sobie jakość i profesjonalizm świadczonych przez firmę Apit usług. Zamieszczanie fałszywych oskarżeń,  jakoby sekretarka kradła , za pozwoleniem kierownika, bezpodstawne oczernianie przełożonych  - to jest chyba już karalne.... Świadczy o żenująco niskim poziomie intelektualnym osoby zamieszczającej takie wpisy.  Widać zawiść,  zawziętość i płytką chęć zemsty osoby, za to, że jako nieliczna nie dopasowała się do zespołu. Widocznie ta mściwość przysłania tej osobie racjonalne myślenie. Podsumowując,  jeśli ktoś chce wierzyć w te brednie zamieszczane przez jednego sfrustrowanego człowieczka ,  jego sprawa.  Ja z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę każdemu. Wszystkie negatywne komentarze proszę czytać na opak ???? , ponieważ dokładnie jest wręcz przeciwnie. Nigdy nie miałam lepszego SZEFA.

Zadowolony pracownik

Uzupełniając wpis poprzedniej osoby dodam od siebie, że firma stawia na rozwój pracownika, Szkolenia odbywają się systematycznie, wraz z tempem wprowadzania nowych przepisów podatkowych. A o jakości firmy świadczy ilość obsługiwanych i zadowolonych klientów, których liczba wciąż rośnie.

Obecny

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i mam odmienne zdanie... czyżby zabolało koleżankę wypowiedzenie z pracy??? W biurze panuje przyjazna atmosfera. Zespół jest zgrany. Możemy na siebie liczyć i w pracy i prywatnie. Z szefem wszystko idzie załatwić, Otwarty na rozmowy i sugestie pracowników. Zawsze można na Nim polegać w trudnej sytuacji. Kierownicy poszczególnych zespołów są również bezproblemowi. Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które odeszły z tej firmy same a osoby, które zostały zwolnione to tylko dlatego, że zaszły ku temu konkretne powody. Jak widać po komentarzach poniżej, niektóre osoby nie potrafią pogodzić się z faktem, że ktoś może nie chcieć mieć ich w swoim zespole ze względu na problematyczny i zawistny charakter bo odnoszę wrażenie, że komentarze zamieszcza tylko i wyłącznie jedna osoba ...

Hanka

Tak się składa, że to prawda. Firma funkcjonuje na oparach. Jeśli komuś odpowiada praca za śmieszne pieniądze (wypłacane w ratach albo po terminie) i fakt, że przez cały okres zatrudnienia nie zostaną zapłacone żadne składki ZUS za pracownika to serdecznie polecam. Radzę omijać tą firmę i szukać czegoś naprawdę porządnego.

Edward
@Hanka

Też słyszałem, że nie płacą skladek zus. Ktoś coś więcej powie?

Czyli nie jest to firma stabilna ? Szukam czegoś na dłużej

W
@Marcin

Jeśli nie przeszkadza Ci fakt, że : 1. firma nie płaci skladek ZUS za pracownika kilka lat wstecz, ( taaaaakie mają zaległości) 2. Pensje wpływają na konto jak chcą, w ratach, po terminie albo najwcześniej ewentualnie ostatniego dnia terminu ( wiecznie niepewna sytuacja bo w firmie na moment wypłat wiecznie brak pieniędzy). Wówczas zastanawiasz się czy dostaniesz pensję 10 tego, 12 tego czy 15 tego albo 20 stego co też ma miejsce. Nerwowość pracowników przekłada się na atmosferę w pracy. Jeden drugiemu zazdrości, że dostał pensję szybciej niż kolega ( bo oczywiście co niektórzy pracownicy mają dostęp do kont i roznoszą poufne informacje na temat tego kto i ile zarabia po całej firmie ....) 3. Odpowiada Ci praca przy założeniu, że dostajesz coraz więcej firm za stałą pensję de Fakto robisz stopniowo za coraz mniejszą kwotę 4. Odpowiada Ci to, że pracownik który nie ma ŻADNEGO doświadczenia zarabia TYLE SAMO co Ty z kilkuletnim doświadczeniem 4. Brak rozwoju 5. Brak porządnych i regularnych szkoleń 6. Brak systemu premiowego, 7. Brak jakiegokolwiek socjalu 8. Brak dostępu do portali typu gofin, infor itd... 9. Toksyczna atmosfera w pracy ( szczególnie parter) plus kierownik dołu który w ogóle nie radzi sobie z zarządzaniem ludźmi To możesz się tam zatrudnić. Pomijając fakt, że za przeproszeniem w markecie zarobisz tyle samo.....

Quuuuuczaj

Jeśli Szukasz stabilnej pracy w stabilnej firmie to zdecydowanie źle trafiłeś. Firma zadłużona, problemy z regulowaniem bieżących zobowiązań, zaległości w płatnościach podatków jak i skladek ZUS. Nowi pracownicy dostają Pensje w całości i na czas tylko na poczatku. Później zaczynają się raty albo opóźnienia. Nie jest to pracodawca godny uwagi i polecenia.

Ban

Pensje na poziomie wynagrodzeń kasjerów w super - marketach. Praca odpowiedzialna, wymagająca, a jednocześnie marnie płatna.

Zostaw merytoryczną opinię o APIT SP Z O O - Poznań

• Jak się pracuje w APIT SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy APIT SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APIT SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APIT SP Z O O
  • Winogrady 18