Opinie o Bank Pekao SA Oddział V w Łódź ul. Piotrkowska 288

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bank Pekao SA Oddział V. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Pekao SA Oddział V o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Pekao SA Oddział V w Łódź ul. Piotrkowska 288

Nat Nowy wpis

Szkolenia mało obiecujące, kierownictwo bardzo szybko stosuje mobbing, nie robią dalszych szkoleń a wymagają coraz więcej. Klimatyzacji brak, albo klimatyzacja włączona tak, że wszyscy chorują, a pracownik jest później obrażany za to, że zachorował

Julia Nowy wpis

Czy polityka firmy faktycznie jest taka, że liczą się najbardziej targety? Jakich kwalifikacji wymagają na start do obsługi klienta?

Przyjaciel Nowy wpis

Generalnie pracy w tym oddziale nie polecam. Rozumiem targety, plany sprzedażowe, nacisk na ich realizacje - to wszystko jest oczywiste i normalne. Przestaje takie być kiedy zamienia się w (usunięte przez administratora) Kierowniczka i dyrektorka to układ chyba partnerski - nie wiadomo do końca kto rządzi. Premie przyznawane są wedle uznania: jesteś pupilkiem jednej lub drugiej - dostaniesz premię kwartalną nawet jak jeszcze nie byłeś pracownikiem w danym okresie rozliczeniowym, wykazujesz się jakimkolwiek indywidualizmem, z czymś się nie zgadzasz - zapomnij o premiach, nagrodach etc. Wtedy wszelkie rozmowy dotyczące owych premii będą się odbywać po twoim wyjściu z pracy. Chcesz zrobić karierę w tym oddziale to musisz być potakiwaczem, klakierem - takim Jarząbkiem. Kiedy jesteś wezwana / wezwany na dywanik wtedy to wszystko zależy od dyrekcji, kierownictwa - kiedy poprosisz o jakąś podwyżkę lub o możliwość rozwoju kariery (tak obiecywanej podczas rekrutacji) wtedy "nic od nas nie zależy" - taką odpowiedź otrzymasz. Jeśli interesuję cię praca w miejscu, w którym kierownik jest narcyzem i promuje tylko krąg swojej adoracji - to miejsce jest dla ciebie. Jeśli interesuje cię praca w miejscu w którym dyrektor to osoba po przegranym procesie za właśnie (usunięte przez administratora) i przenisiona z innego oddziału i nie przeszkadza ci to - to miejsce jest dla ciebie. Jeśli interesuję cię praca w miejscu, w którym latem nie ma nawet klimatyzacji bo i po co, wszystko jest "patrz na mnie a nie rusz mnie" - to miejsce jest dla ciebie. Nie wspominając już o tym, że jeśli chcesz się poskarżyć to przecież możesz iść z tym do kierownika regionalnego! Przepraszam, jednak nie. Pan kierownik kierownikiem bywa a nie jest i to tylko wtedy kiedy jest mu wygodnie. Na początku mydlą oczy zarobkami, ścieżką kariery itp itd ale szybko czar pryska. Co to za miejsce, w którym tracisz pracę za to, że masz swoją opinię... Dziękuję i nie pozdrawiam.

tajny Nowy wpis

ten bank to totalne (usunięte przez administratora) okradaja ludzi wmawiaja ze to nie oni poprostu biora kase dla siebie nieuczciwi pracownicy klamia czuc obluda oszukuja ludzi okradaja ich ludzie nie idzcie do teog banku a zwaszcza do banku peako konstantynów łódzki to totalne (usunięte przez administratora) nie polecam ani tma ani w lodzi

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
admin

Czy Twoim zdaniem warto podjąć pracę w firmie Bank Pekao SA Oddział V? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Pekao SA Oddział V - Łódź

• Jak się pracuje w Bank Pekao SA Oddział V?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Pekao SA Oddział V tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bank Pekao SA Oddział V