Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bulkowo Filia w Blichowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bulkowo Filia, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bulkowo Filia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bulkowo Filia w Blichowo

gdrvg Nowy wpis

Pocztex kurier to usługa pocztowa, świadczona w systemie „od drzwi do drzwi” w gwarantowanych terminach, a nie wrzucam awizo do skrzynki i zwiewam licząc na to, że nikt mnie nie zobaczy. Nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci wam za niewykonaną usługę.

Wiesz czy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bulkowo Filia możliwe są podwyżki? Jak szef zapatruje się na dodatkowe premie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bulkowo Filia - Blichowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bulkowo Filia
0/5 Na podstawie 0 ocen.