Urząd Miasta Wydział Spraw Obywatelskich - Rejestracja Pojazdów

Legnica

Opinie o Urząd Miasta Wydział Spraw Obywatelskich - Rejestracja Pojazdów

Basia

Warunki dość ciężkie, hałas, czasem fatalny zapach, petenci non stop - którzy oczywiście chcą szybko załatwić sprawę. Niestety mało który petent zauważa, że urzędnik nie może się pomylić i potrzebuje ciszy. Wrzeszczące dzieci i krzyczący do komórek ludzie to norma. Między klientami a pracownikami nie ma szyb - więc gdy przychodzi okres grypowy pracownicy zapadają na grypę regularnie. Plus to stabilność pracy.

Alicja

Warunki pracy w tym wydziale zmieniły się bardzo, wg pracodawcy, na korzyść pracowników.

miw

Dodam, że praca jest niezwykle wyczerpująca /8 godzin nieustannej pracy z klientami/, trzeba być wytrzymałym na stres. Ważne są predyspozycje psychiczne, obowiązkowy jest pozytywny stosunek do ludzi i wysoka kultura. No i pracowitość. O profitach nie trzeba myśleć, same przyjdą:)

miw

Kto Ci takich bzdur naopowiadał???:))))

Zostaw opinię o Urząd Miasta Wydział Spraw Obywatelskich - Rejestracja Pojazdów - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta Wydział Spraw Obywatelskich - Rejestracja Pojazdów