Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń

Opinie o Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń

Retkab.

Czy ktoś mógłby coś napisać na ten temat? Jak wygląda nabór? W internecie natrafiłem na opinię, że do UM można się dostać tylko z polecenia, po znajomości, a już w szczególności do biura kadr i szkoleń? Czy ktoś może to potwierdzić? Zastanawiam się czy warto brać udział w naborze, bo jeżeli tak doprawdy jest, że biorą tylko swoich, to jest to strata czasu. Podobno trudno trafić na nieustawioną rekrutację... Wtajemniczonych proszę o pomoc.

Zostaw opinię o Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń