Opinie o Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń w Warszawa

Retkab.

Czy ktoś mógłby coś napisać na ten temat? Jak wygląda nabór? W internecie natrafiłem na opinię, że do UM można się dostać tylko z polecenia, po znajomości, a już w szczególności do biura kadr i szkoleń? Czy ktoś może to potwierdzić? Zastanawiam się czy warto brać udział w naborze, bo jeżeli tak doprawdy jest, że biorą tylko swoich, to jest to strata czasu. Podobno trudno trafić na nieustawioną rekrutację... Wtajemniczonych proszę o pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Urząd m.st. Warszawy Biuro Kadr i Szkoleń
1/5 Na podstawie 3 ocen.