Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska Zarząd Wojewódzki

Kraków

Opinie o Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska Zarząd Wojewódzki

Generalny

Chętnie podzielę się opinią na temat tej organizacji. Byłem zaangażowany w latach 2009-2011 w działalność Stowarzyszenia i przyczyniłem się do tego,że wskazałem im plusy i minusy marketingu.Organizowałem dla nich kampanie poświęcone zbiórce 1% ,prowadziłem kampanie wideo mailowe,które w ostatecznym rozrachunku przyniosły oczekiwany rezultat. Osobiście zawiodłem się c o do niektórych ludzi !

roland

Firma solidna, wśród OPP wyróżnia się jakością działań ,dla pracujących rzetelna.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska Zarząd Wojewódzki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska Zarząd Wojewódzki