Stowarzyszenie Polskich Mediów

Opinie o Stowarzyszenie Polskich Mediów

deceived

Aha i jeszcze dają umowę o DZIEŁO a pracujesz jak na umowę o pracę, od 9 do 17.a niektórzy pracownicy pracują bez umowy...

deceived

Uważajcie na to stowarzyszenie, oszukują pracowników, jak zakończysz z nimi współprace to nie doczekasz się swoich pieniędzy, tylko szukają w internecie następnych żeby ich naciąć.Prezes (który jest zresztą mega chamowaty)chce żeby pracować za darmo przy festiwalu,a o premii którą obiecują to zapomnijcie.Potrzebne mocne nerwy by tam wytrzymać z nimi i dopraszać się o pieniądze i znosić chamskie teksty od M.T.Organizują wszystko tanim kosztem i wykorzystują ludzi.TRZYMAJCIE SIĘ OD NICH Z DALEKA!

Uwaga Ważne

Żenada.Dużo obiecują na początku a potem pracownicy czekają miesiącami na pieniądze,na każdy festiwal inna ekipa która robi za śmieszne pieniądze których i tak nie wypłacają.Chamskie traktowanie pracowników przez prezesa.Opinie o tej firmie i o człowieku który nie mógł doprosic się swojej wupłaty: http://sinoforum.pl/inne/uwaga-nierzetelny-klient-stowarzyszenie-polskich-mediow/

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Polskich Mediów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Polskich Mediów