Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury i Dialogu 9/12

Białystok

Opinie o Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury i Dialogu 9/12

emila

Nie miałam z nimi okazji pracować. Podziękowali mi tylko dlatego, że nie jestem mężczyzną. Nawet nie kryją się z podejściem do pracowników-w ogłoszeniach oficjalnie piszą, żę szukają tylko mężczyzn. Dyskryminują kobiety. Kiepsko, jak na fundację

Zatrudniona
@emila 27.08.2014, 11:40

Pani Emilio, bardzo to dziwne, że nie została Pani przyjęta na stanowisko przeznaczone dla mężczyzny. Właśnie pracuję w Stowarzyszeniu 9/12 i o dziwo jestem kobietą. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury i Dialogu 9/12 - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury i Dialogu 9/12