Pomocna Dłoń Rodiznie Instytucja Charytatywno-Opiekuńcza

Adres: ul. Słowackiego 62, Piotrków trybunalski

Pomocna Dłoń Rodiznie Instytucja Charytatywno-Opiekuńcza

Opinie o Pomocna Dłoń Rodiznie Instytucja Charytatywno-Opiekuńcza

RK

Firma kompletnie nie jest godna polecenia. Pisze to jako zainteresowany ich usluga. Umawiaja sie i nie pojawiaja. Zmarnowany czas i poniesione koszty zwiazane z oczekiwniem na nie zrealizowana usluge

Zostaw opinię o Pomocna Dłoń Rodiznie Instytucja Charytatywno-Opiekuńcza - Piotrków trybunalski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pomocna Dłoń Rodiznie Instytucja Charytatywno-Opiekuńcza