Centrum Polonii - Ośrodek Kultury Turystyki i Rekreacji w Brniu

Dąbrówki Breńskie

Opinie o Centrum Polonii - Ośrodek Kultury Turystyki i Rekreacji w Brniu

gladiator

Zgodzę się z tym komentarzem ponieważ dyrektor na to pozwala i nieraz sam pije z pracownikami i to nie on tam żądzi ale pani aniela k.

house

Centrum polonii to banda nierobów pijaków , pracownicy biorą tam pieniądze za ściemnianie i picie Wina pod drzewem w parku, ośrodek ten nie reprezentuje kultury, tylko powinien nazywać się izba wytrzezwień w brniu.

Zostaw opinię o Centrum Polonii - Ośrodek Kultury Turystyki i Rekreacji w Brniu - Dąbrówki Breńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Polonii - Ośrodek Kultury Turystyki i Rekreacji w Brniu