Opinie o CENTROX w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CENTROX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CENTROX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTROX w Zielona Góra

Justyna

Pracuję od 3 tyg i nie mogę narzekać, a przyznam sie ze po przeczytaniu tego forum miałam obawy. Szefostwo organizuje szkolenia, tłumaczą wszystko itd. Atmosfera miła, skład młody i w miare zgrany. Jeśli chodzi o telekarketing to nie mam zastrzeżeń.

Asia

a to niby po jakim fachu ? W Liceum jeszcze nikt , nigdy fach nie nabył , a ten człowiek żadnym innym świadectwem się nie szczyci , no MBI to on nie zrobi w życiu , co najwyżej sobie kupi , tak czy siak może i miły z niego człowiek , tylko że poza tym nic . Pozdrawiam Wszystkich .

Asia

a więc tak ... Centrox brzmi ładni e, jednak znając osobiście jednostkę zarządzającą ,[usunięte przez moderatora]y- nie polecam . Człowiek nie zdolny do zarządzania czymkolwiek i kimkolwiek , z masą uzależnień / nie zrównoważony emocjonalnie , który na każdym kroku szukał forteli , w jaki sposób zrobić wynik , jak najmniejszym kosztem , hmmm może i było by to ok , gdyby ci biedni ludzie , którym obiecywano góry , byli świadomi tego , że nie pracują za to co zostało im obiecano ... Zapewne po tym komentarzy , pan[usunięte przez moderatora] siądzie na telefon i jego tzw Ogry dopiszą kilka pochlebnych komentarzy , ludzie ktoś przede mną napisał , że latem jest alternatywa truskawek , a więc może warto to rozważyć niż wiązać sie z Centroxem .

Pracowalem w tej pseudofirmie 1 dzien. Kierowca z ktorym jedzilem klamal na potege tych biednych ludzi. Zaloga kurierow niczym gang olsena co jeden to glupszy. Odradzam szkoda czasu i samochodu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CENTROX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Sylwia

Zgadzam się. Powiem tak:trezeba było z góry wszystko ustalić z szefem a nie teraz mieć pretensje. Każdy sam wypracowuje sobie zysk a jak się jest leniem i nierobem to trzeba się liczyć z pożegnaniem z pracą!

marcin moses

Witam Przypadkiem tu trafiłem, nie pracowałem tam - rzeczywiście manager ma rację, że pisanie jako anonim nie jest w porządku i mało wiarygodne (to może pisać konkurencja), ale to przywilej internetu. Dziwne, że manager ma czas zajmować się takimi pierdołami jak te opinie. Jest też nieetyczne wystawianie takich płytkich ocen przez pracodawcę, że ktoś nie potrafi włożyć papieru do drukarki, bo podchodzi to pod poniżanie - dopóki pracownik Cię nie okradnie i nie działa na twoją szkodę to nie możesz wystawiać mu tak dyskredytujących opinii panie [usunięte przez moderatora]. Ocena dla firmy mierna, [usunięte przez moderatora] nie ma zdolności interpersonalnych i kompetencji - widać, że osoba kłótliwa, sam nie wie co robi w firmie. Ale jak ktoś skupia się na swoich korzyściach i pracy to takie coś nie powinno przeszkadzać, ważne żeby nie dać się naciągać:)

kurier

Przyznaj sie Wywalili cie (usunięte przez administratora) bo sie nie nadawalas Strasznie mieszalas przez co my mielismy wydluzone trasy. Raz cie zwolnili to nie wiem czemu zatrudnili cie ponownie. My juz slyszelismy jak na nas do szefa na sargi latalas pewnie z kazdej roboty cie za to wywalali. Prawda jest taka pani (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)nikt nie plakal za pania wrecz przeciwnie

LUDZIE TEN [usunięte przez moderatora] TO JAKAS MASAKRA,OBIECUJE W OGLOSZENIACH ZAROBKU KILKUTYSIECZNE HAHAHA PRACATELEMARKETERA TO ZAFAJDANE 1386BRUTTO TJ. 100PLN NA REKE CHYBA ZE ZROBISZ OD GROMA UMOW CO JEST NIEREALNE TO ZAROBISZ 1200 HAHAHA KTO O NIM NAPISAL CIASTECZKO?? CZYBA CIASTECZKOWY POTWÓR NA SOLARIUM SPEDZIL WIECEJ CZASU NIZ TINA TERNER URZADZA SOBIE TYGODNIOW SZKOLENIA ZA KTORE NIE PLACI A NA PIERWSZA WYPLATE TRZEBA CZEKAC DO 25 NASTEPNEGO MIESIACA WIEC JESLI ZACZNIESZ PRACE NP 8KAWIETNIA PIERWSZA CAŁĄ WYPLATE CZYLI 1000PLN DOSTAJESZ W CZERWCU ;/ JEST NIEPOWAZNYM CZLOWIEKIEM,STAWKA NA REKE TO 6 Z GROSZEM TO [usunięte przez moderatora] NIE DAJCIE SIE W TO WCIAGNAC...WSZYSCY ODCHODZA I TYLKO SZUKA IDIOTOW...UMOWA NA ZLECENIE I PONIZANY CODZIENNIE ZE JAK NIE POPRAWISZ WYNIKU TO CIE ZWOLNIMY JEST FRAJER BEZ SZKOLY....

anonim - 2011-03-16 16:44:19 mam samą pozytywną opinię o firmie Centrox i ludziach tam pracujących. Zgrany zespół, dążący do wspólnych celów, sympatyczna atmosfera,pracownicy i zarządcy lojalni i znający swoje obowiązki.[usunięte przez moderatora] dbają o swoich pracowników i dobrze wywiązują się w kwestii rekrutacji i szkolenia pracowników. A prawda jest taka,że ktoś kto nie chce nic robić w pracy i nie wiem na czym polega praca w zespole nie bedzię mógł docenić strategii firmy. Aby coś zyskać, trzeba z siebie coś dać,Nie ma nic za darmo. Szanujmy pracę i starania innych ludzi, a jak chcecie pisać głupoty to znaczy, że nie dojrzeliście do tego by się nazywać \\\ mam samą pozytywną opinię o firmie Centrox i ludziach tam pracujących. Zgrany zespół, dążący do wspólnych celów, sympatyczna atmosfera,pracownicy i zarządcy lojalni i znający swoje obowiązki.[usunięte przez moderatora]dbają o swoich pracowników i dobrze wywiązują się w kwestii rekrutacji i szkolenia pracowników. A prawda jest taka,że ktoś kto nie chce nic robić w pracy i nie wiem na czym polega praca w zespole nie bedzię mógł docenić strategii firmy. Aby coś zyskać, trzeba z siebie coś dać,Nie ma nic za darmo. Szanujmy pracę i starania innych ludzi, a jak chcecie pisać głupoty to znaczy, że nie dojrzeliście do tego by się nazywać \\\"pracownikiem\\\". pozdrowienia dla całej EKIPY CENTROX Z ZIELONEJ GÓRY :) pisała paulina l żary :)

JA

DZIWIĄ MNIE OPINIE CHYBA NIE W TEJ FIRMIE PRACOWALIŚCIE. PRACUJE TU OD BAAARDZO DAWNA I MNIE JAKOŚ NIE ROLUJĄ. JESTEM ZADOWOLONY!

Rozmowa kwalifikacyjna wypadła bardzo obiecująco... szkoda ze kilka dni pracy pokazały faktyczny jej stan... NIE POLECAM małe zarobki a dużo wkładu...

kurier

kolego rrado praca nie jest taka zła. faktycznie trzeba sie nakrecic tym kolkiem na to by zarobic, ale jak to w swiecie ogolnie bywa nie ma nic za darmo. powodow nie mam do narzekan a ty jak masz pytania to pisz na madmax1020@o2.pl

Telemorele

Nie złe rzeczy tu wypisują hihihi :). Nie trudno się domyśleć kto jest autorem tych ostatnich postów :) Jak kogoś zwalniają to muszą mieć powód i to nie mały, sama temu się nie dziwię. Powiem tak, ekipa fajna luźna atmosfera są jakieś niedomówienia ale to chyba normalne że nie ma nikogo idealnego. Nie podpiszę się z imienia by nikt nie pomyślał że się komuś podlizuję czy coś. Jest ok. Buziaki

RRADO

Kolego kurierze napisz mi na meila rrado4szyna@wp.pl swoj kontakt jakis bo chcialbym sie dowiedziec wiecej o pracy kuriera. a tu na forum (usunięte przez administratora) sie dowiem . mam kawałek do Zielonej Góry i zastanawiam sie czy bedzie mi sie oplacac a Ty bys mi rozjasnil troche sytuacje bo jestes w tym fachu. pozdrawiam. czekam na kontakt

Guest

J@k wid@ć wypowiedzi ost@tnich "Anonimów" n@leżą do jednej osoby. Po czym poznać? Np. po sposobie pis@ni@. Niby nic @ j@k ł@two jest się zdem@skow@ć :) Ł@two się wypowi@d@ć n@ forum @nonimowo, pł@cząc pisząc jak to t@m jest źle i wid@ć, że dl@ nie których st@ło się to p@sją. Mówisz, że oszukują, rolują?Ty nie jesteś bez winy. J@k zwalni@ją to z@ oszustw@ lub kradzieże a ty @nonimowy wędrowcze wiesz czego sprawa się tyczy.

ja dla mnie ta firma to jedna wielka ściema.... czyli mow i rob co chcesz obys tylko sprzedal jak najwiecej.... sam szef to [usunięte przez moderatora] NIE POLECAM ..!! bo nigdy nie dostaniecie tyle co zarobiliscie ... i nigdy nie zyskacie nic .. tylko stracić wszystko można .. praca w centroxie = brak prywatności, czasu, i rodziny, brak możliwości rozwoju i brak godnego wynagrodzenia, a praca od świtu do nocy!!!

xxx

[usunięte przez moderatora] i obietnice dobrej kasy , praca praktycznie do poznych godzin nocnych , male zarobki- obiecuja duze . Nie oplaca sie po odjeciu paliwa i straconego czasu. ODRADZAM.

kurier

Bo słabi jesteście i tyle a jak[usunięte przez moderatora] ludzi dla paru zlotych to nalezy wam sie lincz. dla mnie jest spoko i poki co nie narzekam

Od 3 do 5 tys.... chyba zartujesz.... jak wyplate kurier wezmie okolo 4 tys to jest ok.... ale musisz od tego odjac paliwo czyli okolo 1500 - 1800 zl i juz masz ponad 2 tys a amortyzacja auta?? hahaaa codziennie min 12 godz i okolo 350 km co dziennie, a zgodze sie z tym wyzyskiem i ogolna sciema.... lepiej nie pokazywac sie z miescie gdzie spisalo sie dosc duzo umow :D

BEZ PRYWATNOŚCI ZAPIERDZIEL 24H SIANKO MOŻE DOBRE BO OD 3 DO 5 TYŚ PO ODJĘCI PALIWA I PODATKU ORAZ AMORTYZACJI AUTA CHYBA ŻE KTOŚ MA GRATA I MU NIE ZALEŻY TO WYCHODZĄ GROSZE. BIORĄC POD UWAGĘ LICZBĘ GODZIN I KILOMETRÓW PRZEJECHANYCH NIE MA REWELKI. DO TEKO KŁAMSTWA I OSZUSTWA KLIENTÓW NAJCZĘŚCIEJ STARSZYCH OSÓB ,AŻ STRACH PO TYM WYCHODZIĆ NA DEPTAK WŁASNEGO MIASTA ABY KLIENCI NIE ZLINCZOWALI. TAK ZWANY[usunięte przez moderatora] TO [usunięte przez moderatora]HAM[usunięte przez moderatora] NA SIANO PATRZY ABY WYDYM.... WSZYSTKICH. PŁACI ZA UMOWĘ OD 20 DO 15ZŁ JAK PRZYWIEZIE SIĘ 80% PODPISANE ,A W INNYCH FIRMACH ZA TO SAMO JEST 80 ZŁ.SZKODA GADAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o CENTROX - Zielona Góra

CENTROX