Opinie o CENTROX w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CENTROX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CENTROX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTROX w Zielona Góra

pracujący

UWAGA FIRMA NIEWYPŁACALNA.

GOSC

CENTROX JEST TO NEW OFFICE I BYLY PHIL Nie polecam tej firmy wystarczy Zobaczyc wlascicieli jakimi autami jezdza to idzie zrozumiec ze maja za umowe ok 200 zl netto a handlowcowi daja tylko 20 HAHAHAHA

Łukasz

ja1 - 2012-01-16 19:39:13 1. Na rozmowie kwalifikacyjne manager kłamie, że dostaje się za podpisaną umowe 30 zł a faktycznie jest 20. 2. Praca kuriera to nie praca kuriera tylko AKWIZYCJA. Wciskanie umow starszym ludziom i kłamanie. 3. Jezdzi sie swoim samochodem 10- 12 h dziennie 4. Manager opowiada ze po okresie próbnym dostaje sie umowe o prace co oczywiscie jest brednia bo jest tylko umowa zlecenie. 5. Szkolenie trwa tydzien. Czyli tydzien jedzisz z kims, marnujesz czas. 6.Na wyplate czeka sie do 25 nastepnego miesiaca. I nikt laskawie nie informuje ze po odstapieniu od umowy przez klienta do 10 dni nie dostaje sie kasy za taka umowe. Ogolnie jedna wilelka masakra. Rodziny z tego sie nie utrzyma. ZERO PERSPEKTYW 7. Na beznadziejnosc tej pracy wskazuje ogromna rotacja pracowników. Jak dowiaduja sie jak zostali oklamani na rozmowie kwalifikacyjnej, na czym naprawde polega praca kuriera i ile godzin sie zapieprza to REZYGNUJA. 8. Klientow sie oficjalnie kłamie: mowi sie im, ze musza podpisac umowe bo to nakaz UE albo ze jak nie podpisza umowy to musza zrezygnowac z telefonu stacjonarnego i takie oszczerstwa sa uczone na szkoleniach i tak nam kaza mowic. 9. Jak masz podpisana umowe i nie dojedziesz do klienta to zostajesz obciazony kosztami dodatkowymi. AKWIZYCJA, oszukiwanie klientów, sprzedaz po trupach. Praca nijak sie ma z kurierem. TO AKWIZYCJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedyne co jest w porzadku to zespol i ludzie ale z tego sie nie wyzyje. Chciałbym zwrócić uwage na pkt 9 :) jeśli ktoś ma podpisaną umowe to jak może nie dojechać do klienta ?? A więc osobe z konkurencji która to napisała serdecznie pozdrawiam bo ja żadnymi kosztami nie jestem obciążany, wszystkie wyzej wymienione pkt to totalna bzdura. No cóż konkurencja zamiast wziąć się do roboty to wymyśla bajki. Ogólnie po przeczytaniu tego zrobiło mi się strasznie wszystko jedno :) praca ok, wszystko na czas, jasne zasady - PRACUJESZ = ZARABIASZ

Piotrek

Jezeli potrafisz oszukiwac ludzi, klamac w zywe oczy ta praca jest dla Ciebie. Pracowalem tam jeden dzien kierowcy glownie buractwo z wiosek, strata czasu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CENTROX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Zwoleniak

Witam dziś byłem na rozmowie w Radomiu na kuriera Pan miły sympatyczny jutro jadę na szkolenie ciekawe co z tego będzie Pozdrawiam

Weronika

Zostałam zaproszona na rozmowę i mam zamiar skorzystać z zaproszenia. Ludzie, gdzie Wy szukacie opinii o firmie, na goworku? :)) Tutaj w 90% \"anonimy\" piszą źle o swoich byłych lub obecnych firmach, pracodawcach itp. Myślę, że nie ma co sugerować się negatywnymi wypocinami ludzi, którzy pewnie zostali zwolnieni z firmy, nic nie osiągnęli w swoim życiu, a teraz chcą w ten sposób wyładować swoją złość, poskarżyć się na swój ciężki i smutny los :) Narzekający, zróbcie coś dobrego dla świata - pamiętajcie, że dobro wraca, a gniewem niczego nie osiągniecie. Bez względu na wszystko, sobie i innym kandydatom życzę powodzenia :)))

katowice

praca rzeczywiście po 9 10 h dziennie i jazda własnym samochodem ale o tym pisało już nawet w ogłoszeniu o prace. Na rozmowie powiedzieli ze 20 zł od umowy i koszty paliwa pokrywamy sami wiec tez nie było niespodzianki. mam wrażenie ze osoby piszące tutaj podobnie jak klienci do których trzeba jeździć nie słuchają do końca co się do nich mówi a później maja pretensje że wprowadza się ich w błąd. ekipa młoda i sympatyczna.

ja1

marko

z tego co widze to najlepiej po znajomosci tam pracowac,chyba ze szefowi spodoba sie jakas pracownica to pewnie bedzie miala dobrze,szef niby przystojny to mozliwe ze jakas mu ulegnie:P

jaaaaa

[usunięte przez moderatora] i nic wecej, obiecuja ci ze zarobisz 3-4tys ale odlicza ci z tego paliwo, znajomi to auto sluzbowe dostana, ale tak to wlasne auto trzeba mimec. praca do bani !!!!!!!!

rozowapantera

malenka - 2011-12-30 17:40:35 witam macie racje ze firm CENTROX to jest jedna z najgorszych firm w zg. bylam tam na szkoleniu jakos wytrwalam tam 5dni i pozniej kolejne dni po szkoleniu. zgodze sie z wami ze atmosfera ok ale kierownik i lider panosza sie i wymagaja 2 razy wiecej zeby umowic kuriera na spotkanie z klientem. jak tego nie wykonasz to masz zjebki i dostajesz limit umow do podipisania jak nie zdolasz podpisac 20 umow to dziekuja ci za prace i za darrmo pracowane dni. ja im sama podziekowalam bo nikt mna niebedzie manipulowal w pracy. zarobki sa male. nie polecam tej firmy.domyślam się kto to napisał:) Takie wypowiedzi są spowodowane rozżaleniem wynikającym z tego że ktoś sobie nie poradził - że był słaby. Praca naprawdę świetna, można całkiem nieźle zarobić jak się jest kumatym i dobrym w tym co się robi. Poza tym atmosfera świetna! POLECAM!!!!!!!!

malenka

witam ktos wczesniej napisal ze jak ktos lubi sie bawic w pracy to polecam,no i ze szef niezle ciacho:):):) w jakim senise o bawienie? i czy ten szef to naprawde przystojniak???pozdrawim

NIE POLECAM PRACY W CENTROXIE GDY KTOŚ JEST ZA BARDZO WRAŻLIWY PONIEWAŻ DZIAŁAJĄ W SPOSÓB NIEUCZCIWY DO KOŃCA. KONSULTANTKI PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ ŻE DZWONIĄ Z TELEKOMUNIKACJI I KURIERZY PRZYJADĄ ABY PODPISAĆ UMOWĘ.KURIERZY JADĄ I PODPISUJĄ Z KLIENTAMI KTÓRZY NIE WCZYTUJĄ SIĘ W UMOWĘ.A CI KTÓRZY POŁAPIĄ SIĘ ŻE TO JEST TELEKOMUNIKACJA NOVUM TO RZADKO PODPISUJĄ UMOWĘ BO WOLĄ ZOSTAĆ W TP

Angelina

Dziwię się tym opiniom??? Nie zdziwiłabym się, gdyby te opinie pisała jakaś konkurencja ... W pracy nie odczuwa się stresu i to najważniejsze. Z checią i przyjemnością tu się pracuje i nie widze powodów do narzekań. Z czystym sumieniem mogę polecic.

Moi drodzy forumowicze :) puknijcie się wszyscy w głowę i zobaczcie czy nie trzeba poprawić :D Wypisujecie takie bzdury, że śmiać się chce! Przychodzicie do pracy nawet nie wiedząc na czym to wszystko polega. Zamiast na łapu capu wysyłać Cv to poczytajcie coś o tej firmie. Przychodzicie na szkolenia, gdzie po 3-5 dniach rezygnujecie, że to nie dla was. My marnujemy swój czas, by czegoś nauczyć nowe osoby, a one nawet nie poinformują, że ich nie będzie. Czy tak się zachowują ludzie dorośli? No raczej NIE !!! Jeżeli, ktoś jest słaby i się do tego nie nadaje, że logiczne, że zostanie zwolniony. Firma nie będzie dopłacać, do pracownika, do którego nic nie dociera. Po to są szkolenia, po to są osoby szkolące, by w razie czego przyjść i zapytać. Więc gadanie, że ta firma to oszustwo czy coś to pomówienia, ponieważ ja jestem najlepszym tego przykładem, że tak nie jest !!! Jeżeli, ktoś chce pracować i jest w tym dobry to zostanie doceniony. Nie chodzi tu nawet o zarobki, ale o samo doświadczenie!!! Więc te osoby, które [usunięte przez moderatora]wiedzą niech się nie wypowiadają :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich gamoni, którzy są słabi :)

mala

szukajaca pracy - 2011-07-13 10:48:45 No dobra, ale niech ktos do licha powie rzetelnie jak jest: wciska się tam niezorientowanym ludziom, przy dowolnych tekstach, rzeczy które mogą mieć dużo taniej gdzie indziej, czy nie? Jeśli to jest sprzedaż Telekomunikacji Novum, to np. jest taki artykuł na internecie, gdzie m.in. pisze: \ Nie można oceniać jednej frmy handlowej na działaniu innych, to ze ktoś wciska kit ludzią bo w ten sposób zarabiają na życie to jedno i onich sie pisze w necie czy na stronie uke. Pracwoałam w dwóch innych biurach cal center i powiem tak. To co się dzieje w tej firmie to jest miód porównując z poprzednimi. Nam ciągle wpajali żeby nie dzialac na szkode klienta i tlumaczyli tak jak tylko sie da by on to zrozumial. Gdyby szefostwo sie nie zmienilo pewnie dalej bym pracowala :( Jezeli moja wypowiedz miala by komus pomóc to szczerze mowiac bardzo fajnie mi sie tam pracowalo i zlego slowa o tej firmie nie powiem choc wciaz nie wiem za co to ja zostalam zwolniona panie Bartku[usunięte przez moderatora] i prosze mi wierzyc ze zalu nie mam :) Pozdrawaim szefów byłych i obecnych

to jest stała pensja nie uzależniona od wyników. szefostwo za dobre wyniki wynagradza prowizjami

szukajaca pracy

No dobra, ale niech ktos do licha powie rzetelnie jak jest: wciska się tam niezorientowanym ludziom, przy dowolnych tekstach, rzeczy które mogą mieć dużo taniej gdzie indziej, czy nie? Jeśli to jest sprzedaż Telekomunikacji Novum, to np. jest taki artykuł na internecie, gdzie m.in. pisze: "Nierzetelnym akwizytorom Telekomunikacji Novum przygląda się Urząd Komunikacji Elektronicznej. - Jeżeli okaże się, że takich sygnałów będzie więcej i dzieje się tak za aprobatą operatora, zdyscyplinujemy go i przeprowadzimy postępowanie - zapowiada Jacek Strzałkowski, rzecznik urzędu. - Przypomina to praktyki, które kilka lat temu wprowadzili konsultanci Tele2. Ukaraliśmy ich wówczas grzywną w wysokości 1 mln zł. Maksymalna kara w takiej sytuacji wynosi do 3 proc. przychodu firmy za ubiegły rok. W sprawie Telekomunikacji Novum postępowanie wyjaśniające wszczął też Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. - Sprawdzamy, czy umowy proponowane przez firmę nie zawierają klauzul niezgodnych z prawem - informuje Maciej Chmielowski z biura prasowego UOKIK. - Jeżeli okaże się, że postanowienia stosowane przez przedsiębiorcę są tożsame ze znajdującymi się w rejestrze klauzul niedozwolonych, prezes może wszcząć postępowanie właściwe, a maksymalna kara wynosi wówczas 10 proc. ubiegłorocznego przychodu. "

bahama

mam takie pytanie, czy 1386 zł brutto to jest stałe wynagrodzenie nieuzależnione od wyników sprzedażowych a ponad tą kwotę to prowizja od sprzedaży ?

Zostaw merytoryczną opinię o CENTROX - Zielona Góra

CENTROX