Opinie o Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wrocław

Marek Nowy wpis

Jakie są widełki płacowe w tej spółdzielni ?

lokator Nowy wpis

Brak administratora z prawdziwego zdarzenia, który codziennie winien sprawdzić całe osiedle, a także brak nadzoru nad firma sprzatajacą ze strony zarzadu KSM i rady nadzorczej. Żadnego zainteresowania sprawami osiedla za które tym ludziom płacimy co miesiąc wynagrodzenie. Zero reakcji na wnioski lokatorów, a wręcz oburzenie, że ktos śmie zawracac głowę urzednikom, czy członkom rady nadzorczej, którzy sa lokatorami naszego osiedla i nic nie robią na rzecz osiedla. W roku 2021 wybory nastepnej rady nadzorczej, radzę sie zastanowić nad nowymi kandydatami, którzy bedą kontrolować urzędników KSM i pracować na rzecz mieszkańców.

Ewelina Nowy wpis

To co się dzieje przy ulicy Krzyckiej 47-49 woła o pomstę do nieba .Od miesiąca klatka 49 jest w remoncie (od 3 grudnia 2019 ) - chodzi o wymianę sieci energetycznej .Brud , (usunięte przez administratora) - jedynie przed świętami Bożego Narodzenia Pani Z. - sprzątaczka umyła klatkę , w której od lat jej nie nie sprzątała ( nie mówię o myciu okien czy też lamperii , , bo dla tej pani mimo wywieszonego grafiku na parterze nic nie znaczy) . Dla firmy zarządzającej czyli KSM liczy się tylko kasa z wpłaconych czynszów , lokatorzy mało ją obchodzą .Jest też bardzo istotna kwestia zwierząt , lokatorzy , którzy mają psy pasterskie lub wymagające dużej przestrzeni , nie zdają sobie sprawy iż utrudniają życie lokatorom z blokowisk . Nie jestem przeciwnikiem zwierząt , ale to co fundują mi sąsiedzi i klienci Biedronki , Herta , Swojskich smaków , kwiaciarni i kiosku warzywnego pana Romana jest nie do zniesienia szczególnie piątek -sobota każdego tygodnia i w niektórych w godzinach nocnych ( chodzi firmę HERT .

Meg

Mieszkańcy bloku Krzycka 47-57 od miesiąca sierpnia 2019 roku nie będą płacić za utrzymanie czystości ok.42 zł miesięcznie , bo Spółdzielnia jak i firma ABC nie robią nic . Od lat nie były myte lamperie , okna , mimo wywieszonego planu sprzątania nawet na parterze od lat nie myte lamperie , poręcze jak i winda nigdy nie były myte . . Okna tylko w momencie wymiany na plastikowe , a to minęło już kilkanaście lat . . Winda OD LAT NIE MYTA . Mieszkańcy mają dość Pani Z ..która nic nie robi nic i Spółdzielni KSM która nic nie robi- żadne skargi i zażalenie nie robią na nich wrażenia .

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa - Wrocław

Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Przyjaźni 93A