Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Młoda Rodzina

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Młoda Rodzina

Filtruj opinie po kryteriach:

dab@onet.pl
 Opinia

Zainteresowani uchronienia od odpowiedzialności za nieprawidłowości finansowe zatrudnili jako zarządce właściciela firmy Intacto, który prowadzi biuro towarzyskie, biuro matrymonialne, agencje hostess i wiele innych usług. Żaden szanujący się człowiek nie będzie twierdził, że właściciel takich firm zatrudnił się w małej 48 lokali spółdzielni mieszkaniowej by wykonywać usługi administratora za ok. jednego tyś. zł .Ten "administrator" dokonał wrogiego przejęcia majątku Spółdzielców ich konta bankowego, do którego ma dostęp na wyłączność . Nie podlega żadnej kontroli. RN wykonywała jego polecenia Nastąpiły masowe wyprowadzki. Nowi lokatorzy mają małe dzieci i kredyty. Nie orientują się w sytuacji Najpierw zatrudniał księgową słup pracującą dla niego w Krakowie, później zatrudnił firmę CEEPA księgowa ta firmuje podwyżkę ok. 300 zł, na którą składa się opłata dzierżawy za grunt, którego powierzchnie zwiększono o ok. 3 tyś. m2, a cenę za m2 stosuje się dowolną 3,zł/m2 a ta zawyżona opłata nie jest, jak informuje prezes i "księgowa", przekazywana do urzędu tylko jest zbierana na kontach Spółdzielców. Ja nazywam to haraczem. Prokuratura odmawia wszczęcia dochodzenia. Oficjalnie wiadomo, że zatrudniają na nasz koszt pięć osób. Więcej na forum AFERY PRAWA SMLWMR. Prezes Galinowski powołany z naruszeniem prawa, pozbawił mnie dostępu do forum spółdzielczego, ponieważ publikowałam tam niewygodne dla niego dokumenty. Władca naszego majątku razem ze swoim prezesem usiłowali pozbawić mnie członkostwa, które miało umożliwić im kradzież mojego mieszkania. Więcej na forum AFERY PRAWA SMLWMR.

Pomocna?
TakNie
 Opinia

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Młoda Rodzina w mieście Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Młoda Rodzina - Warszawa