Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka

Knurów

Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka
0 0

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Janina

Zarząd zarabia po 12.000 i wiecznie mało, to trzeba podnieść czynsz opłaty eksploatacyjne, bo i tak nikt się niczego nie doliczy.

lokator
@Janina 02.04.2018 20:07

To jest pomówienie i dużą nieprawdą o -50%

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka?

Anna

Nie znalazłam niestety żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych ale być może mimo to warto spróbować i wysłać swoje CV? @Sliwowskaanna, na jakie stanowisko aplikowałaś i na jakim stanowisku były takie wymagania? Jakim pracodawca jest Knurowianka Spółdzielnia Mieszkaniowa? Zachęcam do dzielenia się swoimi informacjami na temat tego pracodawcy

Szukasz pracy?

zibi

Problem ten był zgłaszany kilkadziesiąt razy.

zibi

brak ciepłej wody na Ziętka 2b w godzinach wieczornych ok. godz 21 w środkowym pionie po zmianie wymiennników ciepła w bloku

Sliwowskaanna

Co za absurdalny wymóg wiek kandydata i płeć na stanowisko pracy w Anglii są instytucje które pracodawcę obciążylyby za dyskryminację czas żeby u nas też powstały i robiły porządek

Zle potraktowany Lokator

witam, do samej spoldzielni meszakniowej Knurowianka nic nie mam, (usunięte przez administratora)"tak, ja decyduje, ja jestem osoba decyzyjna" malo tego uslyszalam bardzo niemile komentarze ... ocywiscie nie uzyskalam informacji jaka chcialam.

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka