Knurowianka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Knurów

Opinie o Knurowianka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sliwowskaanna

Co za absurdalny wymóg wiek kandydata i płeć na stanowisko pracy w Anglii są instytucje które pracodawcę obciążylyby za dyskryminację czas żeby u nas też powstały i robiły porządek

Zle potraktowany Lokator

witam, do samej spoldzielni meszakniowej Knurowianka nic nie mam, (usunięte przez administratora)"tak, ja decyduje, ja jestem osoba decyzyjna" malo tego uslyszalam bardzo niemile komentarze ... ocywiscie nie uzyskalam informacji jaka chcialam.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Knurowianka Spółdzielnia Mieszkaniowa - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knurowianka Spółdzielnia Mieszkaniowa