Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka w Knurów

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Ile jest zmian w Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka?

Kamila Nowy wpis

Czy spółdzielnia zatrudnia osoby z orzeczeniem?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 153 dni.

Czy ma ktoś jeszcze problemy z c.o na czwartym piętrze na Ziętka. Kaloryfery nie grzeją?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 210 dni.

Czy pracownicy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka dogadują się między sobą?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Barbara

Panie pracujące w Spółdzielni Mieszkaniowej Knurowianka w Knurowie źle traktują petentów. Są niemiłe, opryskliwe i mało kompetentne. Wydaje im się, że cały świat należy do nich. Kto zatrudnia takie osoby?

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Janina

Zarząd zarabia po 12.000 i wiecznie mało, to trzeba podnieść czynsz opłaty eksploatacyjne, bo i tak nikt się niczego nie doliczy.

lokator
@Janina

To jest pomówienie i dużą nieprawdą o -50%

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka?

Anna

Nie znalazłam niestety żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych ale być może mimo to warto spróbować i wysłać swoje CV? @Sliwowskaanna, na jakie stanowisko aplikowałaś i na jakim stanowisku były takie wymagania? Jakim pracodawca jest Knurowianka Spółdzielnia Mieszkaniowa? Zachęcam do dzielenia się swoimi informacjami na temat tego pracodawcy

zibi

Problem ten był zgłaszany kilkadziesiąt razy.

zibi

brak ciepłej wody na Ziętka 2b w godzinach wieczornych ok. godz 21 w środkowym pionie po zmianie wymiennników ciepła w bloku

Sliwowskaanna

Co za absurdalny wymóg wiek kandydata i płeć na stanowisko pracy w Anglii są instytucje które pracodawcę obciążylyby za dyskryminację czas żeby u nas też powstały i robiły porządek

Zle potraktowany Lokator

witam, do samej spoldzielni meszakniowej Knurowianka nic nie mam, (usunięte przez administratora)"tak, ja decyduje, ja jestem osoba decyzyjna" malo tego uslyszalam bardzo niemile komentarze ... ocywiscie nie uzyskalam informacji jaka chcialam.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurowianka - Knurów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad