Opinie o Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Aq

Czy warto składać tam CV? ZDECYDOWANIE NIE. Firma nie organizuje żadnych szkoleń, podział pomiędzy pracownikami - nie jesteś w ekipie, która pracuje x lat nie masz co liczyć na dobre traktowanie. Żadnych nowych wyzwań - takie same zadania każdego dnia, prawie jak produkcja ;) Wieczne niedotrzymywanie terminów, firma zbiera dużą ilość zleceń, po czym nie wyrabiają się z terminami. Dodatkowo wolą wysłać zadania i oferować szkolenia firmie na Ukrainie, którą wynajęli zamiast własnym pracownikom. Nie wspomnę o obiecanej premii finansowej dla wszystkich pracowników, która okazała się wyjazdem na Malte dla wybranego działu. Pracodawca, który nie umie dotrzymać słowa nie jest pracodawcą tylko zwykłą szują.

Królfaraon
@Specjalista

Pracowałem i tu i tu. Envilab-Eko to koszmar. Właściciel jest odklejony totalnie od branży pomiarowej. To były rep z Warty (ubezpieczenia). Dramat. Lemitor to złoty pałac przy envilabie.

hbb
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

NIE warto składać CV, gdy pojawi się oferta tej firmy. Toksyczna atmosfera, faktycznie to już 2 firmy rządzone przez 2 braci i ciągle jest spina między nimi. Czasami przychodził stary, ale on tak chyba bardziej już tylko symbolicznie jako baza kontaktów. Przede wszystkim trzeba się spodobać starej ekipie, neutralność i niepodobanie się raczej powoduje ten efekt (współczuję). Liczy się czas, a jakość opracowań ... no cóż, zostawię to bez komentarza. Praca bardziej jak produkcja niż "prowadzenie badań i analiz": kopiuj-wklej, pozmieniaj kilka słów i może nikt się nie zorientuje, że w całej Polsce jest to samo. Tak to wyglądało w moim odczuciu. Zero pracy koncepcyjnej, słabe zarządzanie czasem, chyba że chodzi czas w wieczory, weekendy i święta to wtedy firma "uprzejmie" zaprasza na wyrabianie się w terminie Nie wiem, czy rzeczywiście coś tam było z Ukrainą jak piszą inni, ale brak szkoleń to prawda Czy poleciłabym pracę w tej firmie? Jeśli przypadniesz do gustu starej ekipie, zakumplujesz się z szefostwem, to cokolwiek bedziesz robić to będziesz jak pączek w maśle, jeśli nie - spróbuj, bez ryzyka nie ma zabawy.

Tola Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Młodszy specjalista ds. relacji biznesowych. Proszę o ocenę warunków. czy trudno jest się dostać? doświadczenie wcale nie jest wpisane w wymaganiach więc zastanawiam się jak kandydat będzie sprawdzany na rozmowie

Zgadzam się

@Aq

A od kiedy wysyłają te zadania na Ukrainę?

qwerty
@Aq

Opinia subiektywna - w firmie doceniane jest zaangażowanie pracownika. Zasady przyznawania premii są jasno określone - otrzymują je osoby, które są wsparciem w intensywnym okresie sporej ilości zleceń (nie jest to na zasadzie 14 emerytury - każdy dostaje bo tak). Osoba, która napisała opinię nie podchodziła do zadań sumiennie i rzetelnie, co z jasnych powodów nie zostało docenione w postaci premii. Osoba ta nie została również wykluczona z tego powodu, nie została pomijana w przydzielaniu zadań. Taka opinia to odosobniony przypadek...

Renata
@qwerty

Aż się zastanawiam czy cięzko jest w ogóle skoro ludzie mają problemy z tym pracodawcą?

@ej

nie

@qwerty

Premia została obiecana wszystkim pracownikom, którzy angażowali się w okresie sporej ilości zleceń. Każdy robił wtedy nadgodziny - jedni mniej inni więcej (może to dla Ciebie ,,qwerty" zbyt małe zaangażowanie? Uważasz, że ludzie powinni cały dzień siedzieć w pracy bez miejsca na prywatne życie?). Zasady nie zostały więc jasno określone, nie było powiedziane ile dokładnie nadgodzin trzeba zrobić dla otrzymania premii oraz jakie działania będą uznawane. A z tego co zostało przeze mnie zauważone to angażowali się wszyscy. Zostało jasno powiedziane, że premię otrzyma każdy pracownik w zależności od zaangażowania (czyli jedni większą premię a inni mniejszą). Niestety, otrzymali ją tylko starsi stażem pracownicy, inni nie otrzymali kompletnie nic. Gdzie tu jest jakakolwiek motywacja do pracy i docenianie pracowników?? I na jakiej podstawie twierdzisz, że osoba pisząca tą opinię nie podchodziła do zadań sumiennie i rzetelnie? I nie jest to wcale tak jak twierdzisz ,,odosobniony przypadek".

@Aq

Życzę szczęścia w (usunięte przez administratora) typu Envilab-Eko, po tym czymś wrócisz na kolanach do Lemitora, który jest jak najbardziej ok. To, że traktują nieco lepiej zasłużonych Pracowników to chyba tak właśnie powinno być.

@Specjalista

Masz na myśli docenianie za wyniki? A co z utrzymywaniem poziomu motywacji, jak to robią wobec pozostałych? Ci mniej zasłużeni nie potrzebują jakiegoś wsparcia ani nic?

@Marta

Wsparcie należy się wszystkim. Trzeba jednak wyróżniać zasłużonych pracowników, bo w większości firemek jest odwrotnie i to jest niestety przykre.

Królfaraon Nowy wpis
@Specjalista

W ogłoszeniu dla akustyka ze strony piszą o gotowości do kilkudniowych wyjazdów służbowych. Jak często jakiekolwiek są organizowane i czy mogę rozumieć, że to forma delegacji? Jak płatnej?

hbb Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. akustyki?

cześć. Czy warunki pracy pomocników przy pomiarach środowiskowych jakkolwiek się zmieniają w czasie? jestem tu z oferta ze strony a teraz widzę, że pan Leszek z pięć lat temu się do niej odnosił. Przysługują tu w ogóle jakieś benefity? nie widzę ich w opisie

ADZ

Nie ma, często się zmieniają, dlatego tyle razy szukają, troche niewdzięczna robota

ego_sum_qui_sum

Patrząc z perspektywy pracy w dziale GIS, uważam że praca w tej firmie to niezła opcja dla nabrania praktycznego doświadczenia w branży, zwłaszcza dla studentów ostatnich lat studiów, którzy nie posiadają jeszcze wygórowanych wymagań finansowych na tak abstrakcyjnych poziomach jak średnia krajowa. Charakter podejmowanych projektów opartych o powtarzalne czynności z niezbyt dużym stopniem skomplikowania sprawia, że praca tu jest idealna dla ludzi lubiących słuchanie podcastów bądź audiobooków. Bynajmniej nie oznacza to monotonii - nieprzejmowanie się tak prozaicznymi sprawami jak prace koncepcyjne (bądź przesuwanie ich na sam koniec projektu) nie raz przyprawia o silne emocje i przyspieszone bicie serca związane z wykonywaniem gotowej już pracy ponownie, przy zupełnie innym podejściu do zamówienia. Ponadto, oparcie całości know-how o jedno, niekomercyjne i nieskomplikowane oprogramowanie (QGIS) sprawia, że próg wejścia do firmy jest niski, a czas na przystosowanie się do regularnej pracy - krótki. To wszystko nie oznacza jednak, że osoby z większym stażem pracy nie mają tu czego szukać. Doświadczony specjalista, bądź specjalistka znajdzie tu pole do popisu wśród nielicznych ciekawych merytorycznie zadań - kierownictwo działu chętnie deleguje wszystko, czego nie da się wykonać wspomnianym QGISem ani żadnym z jego rozszerzeń - związany z tym brak wsparcia "z góry" stwarza świetną okazję do zaprezentowania pełni swoich możliwości w samodzielnym rozwiązywaniu problemów. Nie mogę nie wspomnieć o trosce pracodawcy w kwestii organizowania pracownikom czasu wolnego, zarówno w wymiarze popołudniowym, jak i weekendowym - częste zmiany podejścia przy realizacji projektów i konieczność wykonywania gotowych etapów od nowa stanowią wspaniałą wymówkę dla rodziny, czy znajomych, którzy mogliby zapragnąć naszego towarzystwa. Podsumowując, praca w dziale GIS Lemitora była interesującą przygodą, którą zresztą ciężko streścić w kilku słowach – to po prostu trzeba przeżyć.

Elwro_T

Dobra ekipa, dobra robota

Firma Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Specjalista ds. Ochrony Środowiska. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Szkol

Nie ma żadnych szkoleń, obiecują złote góry i praktycznie stoisz w miejscu i wykonujesz te same zadania.

@Szkol

A co konkretnie obiecują? Bo nigdy nie wiem co sobie wyobrażać poprzez tzw. "złote góry"

ony
@Szkol

a jakie zarobki?

pytanie

Jakie zarobki na poczatek?

@pytanie

A które stanowisko masz na myśli? Masz jakieś doświadczenie może?

Chętnie się dowiem czy aplikow
@Marta

Jest ogłoszenie na laboranta pracownika administracyjno biurowego. Ile można otrzymać na start? Oraz drugie stanowisko specjalista ds ochrony środowiska…

do Marta
@Marta

nie musi byc konkreta kwota tylko jakies widelki

Przemek jest "fajny"

Taka dobra firma, że w ciągu ostatnich 2 miesięcy wypowiedzenia rzucili prawie wszyscy pracownicy z jednego działu ;)

@Przemek jest "fajny"

Z którego? :/ I czemu

Specjalista

Lemitor to dobry pracodawca i naprawdę fachowa firma. Pracowałem wcześniej w laboratoriach: Envilab-Eko Wrocław i w ZWP Emitor Opole - praca u nich nigdy nie umywała się do pracy w solidnej firmie z branży ochrony środowiska jaką jest niewątpliwie Lemitor. Tak trzymać !!! Serdecznie pozdrawiam cały Zespół oraz Zarząd.

spec
@Specjalista

Może kiedyś był dobrym pracodawcą, kiedy był poprzedni szef. Teraz firmę przejęli synowi i szkoda gadać. Zarobki śmiesznie małe (oczywiście nie dla szefa, który jeździ nowym BMW ;) ), traktowanie ludzi jak przedmioty i dzielenie na lepszych i gorszych.

Maria

Cześć @Filip! :) Pytałeś o to czy warto aplikować do Lemitor. Również chętnie się czegoś dowiem na ten temat :D Wiesz może już na co można liczyć będąc pracownikiem firmy? Jaka oferowana jest umowa, wynagrodzenie, benefity? Może jakieś premie? :)

@specjalista zdradź zarobki w firmie! Da się zarobić ?

@Monika

Zarobki porównywalne z firmami poprzednio przeze mnie wspomnianymi ... LECZ !!! Nieporównywalnie lepsze podejście do Pracownika (m.inn. w kwestii rozliczania nadgodzin, atmosfery w pracy, relacji z Przełożonymi itp. itd. Polecam Lemitora jako Pracodawcę.

Leszek

Szukacie aktualnych ofert pracy u pracodawcy Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k.? Łapcie w poniższym linku dwie aktualne oferty: Pomocnik przy pomiarach środowiskowych: https://www.lemitor.com.pl/pl/praca/pomocnik-przy-pomiarach-srodowiskowych Akustyk (Wrocław): https://www.lemitor.com.pl/pl/praca/akustyk Czy ktoś z Was pracował na którymś z powyższych stanowisk? A może pracował na innym stanowisku i chciałbym się, podzielić opinią na temat pracodawcy. Czy warto zainteresować się, pracodawcą? Czekam na Wasze odpowiedzi

Warto skladać CV ? Pracowałem w Ekolab Sp. z o.o. i nie chciałbym trafić znów w złe ręce...

admin

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k.?

Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jana Długosza 40
    51-162 Wrocław

Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k.