Opinie o Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falenty Duże

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Technologiczno-Przyrodniczy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Technologiczno-Przyrodniczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falenty Duże

Czy do teraz już możliwe że coś się jednak zmieniło? Ze dwa lata wstecz ktoś pisał, że nie ale po takim czasie nic kompletnie nie pojawiło się we wpisach. Znalazłam na stronie biuletynu oferty na stanowiska asystenckie. Są co prawda zakończone ale gdyby były dostępne to czego można byłoby się spodziewać w tym roku? Interesuje mnie przede wszystkim zakres merytoryczny oraz atmosfera, nie zostały one chyba wprost poruszone. Po jakim czasie występują awanse?

Krzysztof

Zastanawiam się, czy w dalszym ciągu są jakieś zastrzeżenia do kierownictwa instytutu i czy można się spodziewać wynagrodzenia rzędu 3400 zł netto? Stawki minimalne, o których wspominano to już przeszłość?

@Krzysztof

Stawki się nie zmieniły, a ludzi z "nadania" przybyło.

Sylwia

No okej, ale ile płacą dokładnie?

Stefan

To niewiele. Są do tego jakieś premie albo benefity żeby ludzi jakoś zachęcić i zmotywować do pracy?

@Sylwia

Najniższa krajowa, brak dodatków stażowych, brak wczasów pod grusza.

@Stefan

Nie ma.

Beata

Kurcze... No to może inaczej. Na co ewentualnie można na 100% tutaj liczyć?

ja Nowy wpis
@Beata

Raczej nic dobrego się nie można spodziewać po tej firmie.

Beata Nowy wpis
@ja

"Raczej"? To wyraz niepewności czy nadziei? Czyli dla jasności tutaj otrzymuje się samą podstawę?

Ja Nowy wpis
@Beata

Nic się nie zmieni w tej firmie.

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w miejscowości Falenty Duże, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników!

Szkoda,ze niewygodne opinie są usuwane

była pracownica

fatalne zarządzanie, najniższe stawki, dyrektor naczelny to nominat bez doświadczenia, umiejętności i predyspozycji, otaczający się ludźmi mało inteligentnymi brak szacunku dla lojalnego pracownika, generalne umieralnia

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Instytut Technologiczno-Przyrodniczy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Technologiczno-Przyrodniczy - Falenty Duże

Instytut Technologiczno-Przyrodniczy
  • Aleja Hrabska 3