Wromostal-Bis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Wrocław

Opinie o Wromostal-Bis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

spawacz

można było tak 1900-1950 na rekę... ale dziwne premiowanie, na papierze 9zł brutto... no i to zlecenie... jak dla mnie Śmieciowa umowa...ale jak pisałem wcześniej, z braku laku... :)

spawacz UDT

wreszcie jakaś opinia o warunkach zatrudnienia.kiedys mnie zaprosili na rozmowe ale moja cena ich przestraszyła.chciałem 2500 pln na rąsię.

spawacz

szkoda tylko że umowa zlecenie ciągnięta w nieskończoność... i niska podstawa choć z dodatkami jako-tako... ale tragedii nie ma kasa na czas... jak nie ma nic innego to można tam "przezimować". załoga mieszana... połowa w pożądku, a połowa to pały ;)

Zostaw opinię o Wromostal-Bis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wromostal-Bis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe