Fundacja Dobry Duszek

Radom

Fundacja Dobry Duszek

Opinie o Fundacja Dobry Duszek

Czy ubiegałeś się o pracę w Fundacja Dobry Duszek? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

Pan Dobra Rada

Nie polecam pracy w biurze Fundacji Dobry Duszek. Osoba będąca na stanowisku biurowym nie wykonuje swoich obowiązków. Jest wykorzystywana na kuchni Fundacji kompletnie za darmo! Zamiast wykonywać swoją pracę, kształcić się w wybranym kierunku, niestety musi pracować jako pomoc fizyczna. Dodatkowo radzę osobom, które dostają żywność Z Fundacji o przeliczanie artykułów odpowiadających na 1 osobę w rodzinie, ponieważ żywność nie jest kompletnie wydawana!!!! Stanowczo NIE POLECAM!!! Zamiast pomagać ludziom, wspierać w ich problemach, uzupełniają swoje kieszenie! A pieniądze ze sprzedaży przeznaczane nie są na dożywianie dzieci (chyba że swoich)! To czysta propaganda!!!

@Pan Dobra Rada 06.03.2018 13:36

Brawo

@anonymous 06.03.2018 13:47

Brawo brawo wreszcie ktos napisal praede o tych ...... ......

@anonymous 06.03.2018 13:48

O tak dokarmiaja swoje kieszenie tylko, na schody z marmuru

@anonymous 06.03.2018 13:48

Wiem cos na ten temat, utargi z baru to przeliczaja na wycieczki i fryzjera

Zostaw opinię o Fundacja Dobry Duszek - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Dobry Duszek