Fundacja Sadyba

Bystra

Opinie o Fundacja Sadyba

Zgadzam się z opinią poprzedniej osoby i potwierdzam to w stu procentach! Pracodawcy chciwi i pazerni! Ci świadkowie to jak mafia!wcale nie są tacy jakimi się kreują! Liczą się tylko układy i pracują tam całe rodziny począwszy od biura, przez kuchnie. Moja współpraca dobiegła tam końca z czego bardzo się cieszę! Nie polecam pracy za najniższą krajową no i atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia!

Abc

Zarobki poniżej poziomu godności człowieka. Brak jakichkolwiek dodatków za pracę w nadgodzinach oraz godzinach nocnych. Nowi pracownicy są przyjmowani na umowy zlecenia z koniecznością pracy na wolontariacie za Darmo Nikt już nie chce pracować w tej firmie za takie pieniądze i w takich warunkach (praca jest ciężka i fizyczna).

Masz nowe wiadomości na temat prosperowania firmy Fundacja Sadyba ? Podziel się z nami wiadomościami, czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Fundacja Sadyba - Bystra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Sadyba