Meritum Biuro Usług Celnych Mieczysław Podwysocki

Łódź

Opinie o Meritum Biuro Usług Celnych Mieczysław Podwysocki

ErsteBlick

Polecam z całym sumieniem-szybko i rzetelnie

ErsteBlick

Pan okazał się kompetentny i tak jak pierwsze wrażenie tak i reszta okazała się super. Zleciłem formalności związane ze sprowadzeniem auta-czyli Urząd Celny, Urząd Skarbowy i Wydział Komunikacji Tłumacz itd. i wszystko poszło naprawdę szybko. Polecam tego Pana wszystkim ,którzy nie mają chęci na łażenie po urzędach lub czasu (tak jak było u mnie).Ocena celująca :)

Zostaw opinię o Meritum Biuro Usług Celnych Mieczysław Podwysocki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meritum Biuro Usług Celnych Mieczysław Podwysocki