Trade Partner Sp. z o.o.

Iwiny

Opinie o Trade Partner Sp. z o.o.

Mika

Nie polecam placówki w Szczecinie. Oprócz szkolenia nic nie odbyło się w terminie. Nawet na rozmowę kwalifikacyjną czekałam godzinę dłużej, bo Pani z recepcji o mnie zapomniała. Rozliczenie w dwóch ratach, na pierwszą trzeba było czekać prawie dwa miesiące, na drugą trzy... i to też z opóźnieniami. Był podany zakres cenowy za jedno zadanie- wszystko było oczywiście policzone po najniższej kwocie; o wiele mniejsza "wypłata" niż było mówione. Samo wypełnianie ankiet nie było niczym skomplikowanym, ale niestety czas jaki później trzeba było poświęcić na załatwienie pozostałych rzeczy, o których nikt wcześniej nie wspomniał, kilkaset razy przewyższył opłacalność tego wszystkiego. Nigdy więcej.

Trade Partner w Bielsku tak działa

Dokładnie tak samo sobie pomyślałam po pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym. Dzięki za opinię, bo dziś miałam iść na "szkolenie" ale ciągle miałam wrażenie że coś tu nie gra. Niestety w internecie nic nie mogłam rzetelnego znaleźć. Szkoda, że ludzie nie opisują prawdy,ale podejrzewam, że podpisując pierwszą umowę jest jakaś klauzula poufności. Ja podczas rozmowy dostawałam wymijające odpowiedzi na moje pytania , Pani twierdziła , że dowiem się na szkoleniu. Nie dziwi was, dlaczego ciągle rekrutują? Najwyraźniej idą na masowość. Po drugie najpierw piszą, że to ty będziesz wyrażać opinie, a na rozmowie wyszło , bo dopytywałam się o to, że będziesz "ankietować" (czytaj: namawiać do zakładania kont) inne osoby. Na ogłoszeniach masowo zamieszczanych na olx.pl tradepartner pisze na temat przyszłej pracy zupełnie inne rzeczy, cyt : "wyrażanie własnych opinii, testowanie produktów itp". Ponieważ pracowałam zdalnie w agencji badania rynku już od początku coś mi nie pasowało, nie wyglądało mi to na badania typu tajemniczy klient. Te niby dodatkowe badania to tylko dla niepoznaki, są bezużyteczne z marketingowego punktu widzenia ( oceń produkt na podstawie skojarzeń.... ). Na czym oni zarabiają ? Na naszych danych osobowych oraz na podsyłaniu klientów do banków, może nawet do firm udzielających kredytów.

anonimka
@Trade Partner w Bielsku tak działa 29.09.2017 08:01

Nie rozumiem za bardzo Twojej wypowiedzi... Piszesz że ta firma żeruje na naszych danych osobowych, ale tak naprawdę co by im z tego było? Może spróbuj tam popracować a dopiero potem pisz opinie, bo nie wnosisz nic konkretnego. Ja byłam na rozmowie w B-B i twierdzili że chodzi o wypełnianie ankiet pytali ile godzin tygodniowo chciałabym pracować, ile zarabiać. Oddzwonili, że rekrutację przeszłam pozytywnie i resztę dowiem się na szkoleniu. Praca ma być w domu przy laptopie... Nie wiem o co chodzi za bardzo ale ciekawi mnie ta propozycja pracy i może wreszcie ktoś rzetelnie się wypowie tutaj a nie snucie jakichś wymyślonych hipotez, nie wiadomo czy prawdziwych...

Nick
@anonimka 30.09.2017 00:33

Może na rozmowie nie zadałaś dodatkowych pytań i dowiedziałaś się tego czego miałaś się dowiedzieć. Ja tylko ostrzegam, że wypełnianiem dokumentów , nad którymi nie mamy kontroli gdzie podaje się swoje pełne dane, PESEL i nr dowodu. Firmy dostają pieniądze na programach polecających bo podsyłają klienta na konto, na kredyt itp. Zastanów się logicznie -wszyscy przechodzą pozytywnie rekrutację i oni nadal dają po 3 razy dziennie ogłoszenie o nowym naborze... Myślisz, że potrzebują setki ankieterów?

Otwórz Oczy

Moi drodzy, już Wam mówię jak wygląda sytuacja. Firma zajmuję się głównie produktami bankowymi. Oferują dla niepoznaki ocenianianie kilku produktów, za które de facto nic nie dostajemy. Tradepartner nakłania nas do założenia kont bankowych - ale NIE przez oficjalną stronę banku tylko przez ICH polecające linki. Innymi słowy za każde nasze konto oni zgarniają ładne pieniążki - dla Was ochłapy - o ile w ogóle coś. Do tego żeby założyć konta u NICH na miejscu trzeba skasować COOKIES, zmienić IP- dlaczego ? Bo nie można dostać profitu za założenie wielu kont z jednego ADRESU IP. Cwaniactwo do potęgi. Pseudo zadania, które mamy do wykonania są tylko po to aby AKTYWOWAĆ konta za które oni będą kosić pieniążki. Cwaniactwo do potęgi. Na domiar złego są też ZADANIA polegające na wysłaniu zdjęcia PIERWSZEJ STRONY UMOWY, zdjęcia z LOGOWANIEM itp. - innymi słowy Wasze wszystkie dane osobowe, numery umowy konta BANKOWEGO itd. . Nie zdziwcie się zatem, że za lat kilka przyjdzie Wam wezwanie do zapłaty bo zostaniecie wyrolowani metodą "na słupa".

Mirek

Czesc, dobra współpraca i zarobki

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Trade Partner Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Zostaw opinię o Trade Partner Sp. z o.o. - Iwiny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade Partner Sp. z o.o.