Opinie o Damian Soska Firma Handlowo-Usługowa Telkom w Zakliczyn

counter
3 2 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Co jaki okres czasu w Damian Soska Firma Handlowo-Usługowa Telkom można ubiegać się o podwyżkę?

Grzes Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Pablo Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Firma godna polecenia - może początki miała różne lecz obecnie na plus. Rozwijają się chłopaki - co świadczy o współpracy z firmami takimi jak Play , NC+. Obecnie posiadają dwa oddziały Salonów i Sklepów. Pracowałem swego czasu u nich - jako podwykonawca - oby tak dalej :)

Olek Nowy wpis

Ale to jest forum pracownicze więc uwagi do firmy nie tu powinny być kierowane.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

mm

Niestety na podstawie samej gwarancji żaden serwisant nie przyjmie telefonu do naprawy na jego koszt. To jakaś kpina. Telkom nie przysłało mi paragonu, po moich setkach maili przysłali gwarancję, którą mogę do kosza wyrzucić bo bez paragonu nie jest nic warta. A teraz gdy telefon się zepsuł nie odpowiada na maile. Przestrzegam przed kupowaniem u tego pana. Oszust i nic więcej.

serwisant
@mm

witam, prosze zgłosić dany fakt na mail: telkom.pl@gmail.com Jezeli ma pan problem z zagranicznym telefonem serwis znajduje się za granicą aby uzyskać adres na jaki odesłac telefon zapraszam do napisania emaila. Pozdrawiam

Tak2Nie

Tata muminka
@serwisant

Ja zgłaszałem niejedno krotnie problemy z telefonem zakupionym u was, pracownik rozkłada ręce a właściciel kłamie aszu sie z uszów dymi.Porażka

TakNie

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Damian Soska Firma Handlowo-Usługowa Telkom. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

uparty

Zmagam się z firmą Telkom od 1,5 roku i z całą stanowczością mogę stwierdzić, że to jedno wielkie OSZUSTWO!!! Sprzedają jakieś składaki z drugiego końca świata. Ich "telefony" albo posiadają istotne wady od nowości albo zwyczajnie psują się po kilku dniach (wybranym szczęśliwcom po kilku tygodniach).Kontakt to jedna wielka kpina. Sprzedają jakieś składaki z drugiego końca świata. Kontakt to kpina. Dziesiątki prób połączeń i maili na nic się tu zdają. Jednak prawdziwy horror to ich "zagrywki". Wymówki jakimi traktują klientów przerastają ludzkie pojęcie. W niedługim czasie mogą spodziewać się ode mnie pozwu cywilnego.

reklamacja

Nie odpowiadacie na e-maile, wysłałem telefon już miesiąc temu. Czy mam iść na policję ?

zdegustowany

Ta firma to żenada!!! oszuści!! 700 zł wyrzucone w błoto na podrobiony samsung produkowany w szopie w chinach!! z daleka od tych oszustów!!!

Tak2Nie

monika
@zdegustowany

Użytkowniku "zdegustowany" proszę o kontakt, zamierzam założyć sprawę sadowa.

Tak1Nie

serwisant
@monika

witam, firma Telkom jest tylko pośrednikiem w danej transakcji. Jeżeli istnieje jakiś problem z urządzeniem nalezy kontaktować się z serwisem który dany model serwisuje. Jezeli gwarancja na urządzenie obowiązuje nadal wystaczy skontaktować się z działem obsługi serwisowej. Aby zlecić zgłoszenie proszę napisać na adres: reklamacje@odblokuj.pl , napewno ktoś pomoze. Pozdrawiam

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Soska Firma Handlowo-Usługowa Telkom - Zakliczyn

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad