Damian Soska Firma Handlowo-Usługowa Telkom

Opinie o Damian Soska Firma Handlowo-Usługowa Telkom

Filtruj opinie po kryteriach:

Olek
 Opinia

Ale to jest forum pracownicze więc uwagi do firmy nie tu powinny być kierowane.

mm
 Opinia

Niestety na podstawie samej gwarancji żaden serwisant nie przyjmie telefonu do naprawy na jego koszt. To jakaś kpina. Telkom nie przysłało mi paragonu, po moich setkach maili przysłali gwarancję, którą mogę do kosza wyrzucić bo bez paragonu nie jest nic warta. A teraz gdy telefon się zepsuł nie odpowiada na maile. Przestrzegam przed kupowaniem u tego pana. Oszust i nic więcej.

serwisant
@mm 31.12.2015 17:55

witam, prosze zgłosić dany fakt na mail: telkom.pl@gmail.com Jezeli ma pan problem z zagranicznym telefonem serwis znajduje się za granicą aby uzyskać adres na jaki odesłac telefon zapraszam do napisania emaila. Pozdrawiam

Tak2Nie

Tata muminka
@serwisant 27.01.2016 02:22

Ja zgłaszałem niejedno krotnie problemy z telefonem zakupionym u was, pracownik rozkłada ręce a właściciel kłamie aszu sie z uszów dymi.Porażka

Opinia

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Damian Soska Firma Handlowo-Usługowa Telkom. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

uparty
 Opinia

Zmagam się z firmą Telkom od 1,5 roku i z całą stanowczością mogę stwierdzić, że to jedno wielkie OSZUSTWO!!! Sprzedają jakieś składaki z drugiego końca świata. Ich "telefony" albo posiadają istotne wady od nowości albo zwyczajnie psują się po kilku dniach (wybranym szczęśliwcom po kilku tygodniach).Kontakt to jedna wielka kpina. Sprzedają jakieś składaki z drugiego końca świata. Kontakt to kpina. Dziesiątki prób połączeń i maili na nic się tu zdają. Jednak prawdziwy horror to ich "zagrywki". Wymówki jakimi traktują klientów przerastają ludzkie pojęcie. W niedługim czasie mogą spodziewać się ode mnie pozwu cywilnego.

reklamacja
 Opinia

Nie odpowiadacie na e-maile, wysłałem telefon już miesiąc temu. Czy mam iść na policję ?

zdegustowany
 Opinia

Ta firma to żenada!!! oszuści!! 700 zł wyrzucone w błoto na podrobiony samsung produkowany w szopie w chinach!! z daleka od tych oszustów!!!

Tak2Nie

monika
@zdegustowany 19.07.2015 21:45

Użytkowniku "zdegustowany" proszę o kontakt, zamierzam założyć sprawę sadowa.

Tak1Nie

serwisant
@monika 16.09.2015 09:36

witam, firma Telkom jest tylko pośrednikiem w danej transakcji. Jeżeli istnieje jakiś problem z urządzeniem nalezy kontaktować się z serwisem który dany model serwisuje. Jezeli gwarancja na urządzenie obowiązuje nadal wystaczy skontaktować się z działem obsługi serwisowej. Aby zlecić zgłoszenie proszę napisać na adres: reklamacje@odblokuj.pl , napewno ktoś pomoze. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Damian Soska Firma Handlowo-Usługowa Telkom - Zakliczyn