Telkom Firma Handlowo-Usługowa Damian Soska

Zakliczyn

Opinie o Telkom Firma Handlowo-Usługowa Damian Soska

uparty

Zmagam się z firmą Telkom od 1,5 roku i z całą stanowczością mogę stwierdzić, że to jedno wielkie OSZUSTWO!!! Sprzedają jakieś składaki z drugiego końca świata. Ich "telefony" albo posiadają istotne wady od nowości albo zwyczajnie psują się po kilku dniach (wybranym szczęśliwcom po kilku tygodniach).Kontakt to jedna wielka kpina. Sprzedają jakieś składaki z drugiego końca świata. Kontakt to kpina. Dziesiątki prób połączeń i maili na nic się tu zdają. Jednak prawdziwy horror to ich "zagrywki". Wymówki jakimi traktują klientów przerastają ludzkie pojęcie. W niedługim czasie mogą spodziewać się ode mnie pozwu cywilnego.

mm

Niestety na podstawie samej gwarancji żaden serwisant nie przyjmie telefonu do naprawy na jego koszt. To jakaś kpina. Telkom nie przysłało mi paragonu, po moich setkach maili przysłali gwarancję, którą mogę do kosza wyrzucić bo bez paragonu nie jest nic warta. A teraz gdy telefon się zepsuł nie odpowiada na maile. Przestrzegam przed kupowaniem u tego pana. Oszust i nic więcej.

reklamacja

Nie odpowiadacie na e-maile, wysłałem telefon już miesiąc temu. Czy mam iść na policję ?

zdegustowany

Ta firma to żenada!!! oszuści!! 700 zł wyrzucone w błoto na podrobiony samsung produkowany w szopie w chinach!! z daleka od tych oszustów!!!

Zostaw opinię o Telkom Firma Handlowo-Usługowa Damian Soska - Zakliczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telkom Firma Handlowo-Usługowa Damian Soska