Opinie o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o. w Szczecin

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o.?

gos Nowy wpis

Firma Telgom Sp zoo jest w likwidacji , brak przyjęć do pracy

Jak w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

gos Nowy wpis

Firma Telgom Sp zoo jest w likwidacji - brak przyjęć do pracy.

Czy Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

gos@telgom.pl

Firma Telgom Sp zoo jest w likwidacji i nie prowadzi działalności gospodarczej

Czy po rozmowie w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o.?

mir

Witam Firma jest w Likwidacji

@miko a skąd te informacje? potwierdzone to?

miko

Solidna była firma z przyszłością ,nie wiem co się stało że jest w likwidacji

IA

Prezes bardzo ciekawy człowiek, zupełnie nie zna kodeksu pracy, a podwładnych uważa za niewolników i idiotów. Warunki socjalne pozostawiają bardzo wiele do życzenia, sprzęt niezwykle doinwestowany, skoczki z połamanymi stopami, koparki proszą się o serwis, a samochody - marzenie zwłaszcza mercedes z 2013 roku w którym kontrolki świecą jak lampki na choince. Kierownik bez zaangażowania, współpraca z przełożonymi ogólnie ciężka. A jak już człowiek ma zamiar się zwolnić to najlepiej dzień po wypłacie w trybie pilnym, bo jeśli przed wypłatą, to tej ostatniej można się doczekać dopiero po decyzji sądu. Firma z pięknym szyldem i biurem, ale bardzo kiepskimi warunkami gospodarczymi, szatnia co rano nie pachnie fiołkami, umyć się nie ma gdzie, a narzędzi naprawić nie ma kiedy no chyba że na budowie, bo w firmie panują tylko dwie zasady nie wolno zbyt długo stać w miejscu i nie wolno zjeżdżać na bazę przed 15:15. Jest jeszcze trzecia zasada najważniejsza nie wolno upominać się o wynagrodzenie za nadgodziny.

jk

Prawda jest taka że nie ma ludzi i firm idealnych.Osobiście jestem mniej lub bardziej związany z firmą Telgom od siedemnastu lat, znałem sporą część kadry fizycznej,biurowej i kierowniczej na przestrzeni tych lat. O Panu Prezesie nie powiem złego słowa bo ciężko wbrew pozorom znaleźć bardziej wyrozumiałego i pomocnego człowieka i pracodawcę. Natomiast co do opinii odnośnie Brygadzisty- każdy wie o kim mowa- to dobry i sumienny człowiek poświęcający się pracy bez granic.Jedynie zbyt uparty i ciężki do zmiany swoich przekonań.Obecny Kierownik- niezmienny od przynajmniej dziesięciu lat to główny problem tej firmy. Koleżeńsko brak zastrzeżeń natomaist służbowo całkowity brak znajomości branży od strony wykonawczej,brak decyzyjności i stanowczości. Dane słowo przez kierownika jest mniej warte niż złamany grosz. Dodzwonienie się do niego w sprawach służbowych graniczy z cudem a głowę w piasek chowa głębiej niż przysłowiowy struś. Z obojętnie jakim sprawami czy problemami proponuję z własnego doświadczenia udawać się bezpośrednio do Pana Prezesa.Praca jak i ta branża nie jest lekka. Trzeba albo to lubić albo poszukać innej.Wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie jeśli chodzi o szczeciński rynek pracy- terminowo,legalnie.

juras

Firma syfiasta , nikomu nie polecam , jedyne co dobre to kasa na czas , ale straszne grosze .[usunięte przez administratora]

szarajta

popieram kolege [usunięte przez administratora] odpowiedzialny był za kwaśną atmosfere w pracy i pracowal z uporem maniaka myślac wyłącznie o swojej osobie a nie o firmie sam osobiscie byłem swiadkiem kiedy zatarł silnik w zageszczarce tj.skoczku ,zarysował bok Lublina ,spadł koparką z przyczepy na szczęscie sprzet jest solidny,ostro gazowal silnik podczas porannego rozruchu,nie zasypywał wykopu bo miał od tego ludzi tylko kopal i kable zrywal a co do kabli z magazynku to nie wiem dlaczego tak postapił ropy z koparki mial pod dostatkiem...ja tez odeszłem [usunięte przez administratora] tak poza tym to praca jak praca firma stabilna!

Dzien dobry kilka szczerych słów o firmie Prezes to dobry człowiek miewa jak każdy swoje humory nie wiem jak teraz ale kiedys na święta dawał premie 100% pensji co prawda pózniej po mału odbierał co rusz ale co prawda to prawda zarabiałem ok 2000 a w grudniu dostałem ok 4000 pln nie możliwe a jednak za to dziękuje i pozdrawiam serdecznie...ile zarabiasz tyle masz na umowie zadnych oszustw i świnglów zawsze wypłacalny czasem są jakies opóznienia.Kierownik Maciej nie najgorszy pozdrawiam troszke leniwy mało motywujący do pracy fizycznej swoją osobą a przecierz mogby bardziej sie zrzyć z ludzmi ale ogólnie jest ok.Wspominam firme dobrze i osobiscie polecam.[usunięte przez administratora] Na poczatek niech prezes zamontuje kamere w magazynku i zobaczy co sie dzieje a moze i nie bo to grozi zawałem a tego nie życze.Firma solidna i stabilna polecam natomi

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o.
  • Krzysztofa Kolumba 59
    70-035 Szczecin

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgom Sp. z o.o.