Speed Com Karol Górny

Lublin

Opinie o Speed Com Karol Górny

Michał

Firma bardzo fajna, atmosfera to jest dobra i do pracy. Wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy. Praca nie jest lekka ale także nikt nie stoi Ci nad głową.

do x

fakt, trochę zdania nie mają sensu, brak też przecinków.. ale tak czytając na szybko gdzie tu błędy ortograficzne kolego x?

platnosc ok tyle ile zrobisz tyle masz bez bajer. (usunięte przez administratora)atmosfera nie bardzo ale placa ci za robote a nie za atmosfere. ogolnie w porzadku ale z tego co wiem jzu ta firma upadla

Zostaw opinię o Speed Com Karol Górny - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speed Com Karol Górny