Inter-Tel S.C. Systemy Telekomunikacyjno-Komputerowe

Toruń

Opinie o Inter-Tel S.C. Systemy Telekomunikacyjno-Komputerowe

mumy

Za uczciwą pracę płacą uczciwie

ktos wkurwiony

syf !!! placa tylko przydupasom reszcie obinaja wedlug swojego uznania

dudi

Siemka koledzy tu dudek pracowalem w inter telu spytajcie czy potrzebuja do pracy bo szukam bo w budowlance nie ma pracy dzieki

HORSE

ee majherek w piontek byla wyplata ? bo nie wim... czy lubisz kocią mientke ?

Pikusiozaur

Mi zawsze płacili na czas, nie było z tym problemu a robie tu już jakiś czas, chcesz wolne to wystarczy poprosić itp. itd. good firma

pracownik etatowy

nigdy nie płacili na czas

x

bardzo nie polecam - nie płacą

Dino486

Kolego dlaczego piszesz niepełne informację , ja pracuję w tej firmie od 6 lat - może nie jest idealnie ale pensje masz na czas , adekwatnie do do umiejętności , po wtóre, na tle innych prywatnych firm nie wypadają tak blado jak oceniłeś, ja oceniam ich na 5, a wiem co mówię - pracowałem w wielu firmach.

pracownik_

nie polecam

Zostaw opinię o Inter-Tel S.C. Systemy Telekomunikacyjno-Komputerowe - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Tel S.C. Systemy Telekomunikacyjno-Komputerowe