Opinie o Radio Katowice S.A. w Zawiercie

Radio Katowice S.A.
0 0 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Radio Katowice S.A.?

TakNie
Bartek Nowy wpis

Mam wrażenie, że niektórzy potrafią jedynie narzekać!!

TakNie

Maciek

Z pewnością nie polecam żadnemu studentowi odbywania tam praktyk lub stażu. Prowadzący te praktyki studenckie dużo mów (bajkopisarz) i i obiecuje, a ostatecznie nic z tego nie wychodzi (na dalszą współpracę nie ma szans). W samym radiu atmosfera słaba, choć pracują w nim od lat jedni i Ci sami ludzie, i raczej zażarta walka o każdy grosz niż pomoc drugiemu i rozumienie. Oczywiście umowa o dzieło i stawki za materiały więc szału nie ma i pewnie nie będzie. Ogólnie nie polecam.

Tak6Nie

Ewa Nowy wpis
@Maciek

Zgadzam się z Tobą w 100%,że nie warto do nich iść.Atmosfera okropna.

Tak2Nie

Michał Nowy wpis

Rekrutacja przebiega okropnie!-rozmowa z 3 osobami-a żeby było szybciej to rozmowy są przy innym kandydacie.Opowiada się o wszystkim i o niczym-tylko nie o stanowisku i obowiązkach na nim. Nie polecam ani stażystom,ani innym osobom tego pracodawcy.Szkoda waszego czasu na dojazd.

Tak3Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
gvfcdxz

tia akurat..a ja słyszałam że jesteście [usunięte przez admina] i zatrudniacie tylko po znajomościach

Tak5Nie

Zostaw opinię o Radio Katowice S.A. - Zawiercie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie