Telewizja Pomerania Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Telewizja Pomerania Sp. z o.o.

maxi

Tragedia, brak wynagrodzeń, właściciele unikają kontaktu z pracownikami, pensje jak w ogóle są to wypłacane są w ratach po kilka miesięcy , brak zaplecza socjalnego , narzędzi do pracy , z tego co wiem to ludzi którym są winni pieniądze są dziesiątki albo może już setki. Nie ma ani jednego dziennikarza albo operatora z prawdziwego zdarzenia (cały czas ludzie z łapanki którzy dają się nabrać Prezesowi i Wiceprezesowi na żenujące bajeczki o tym jaka to jest kraina winem i miodem płynąca - po okresie próbnym-darmowym) ci którzy byli już dawno odeszli z tego syfu. Unikać jak ognia!

vader

tez slyszałem że zarobki są bardzo duże i dawane są regularnie premie, kazy ma własny helikopter.

Zostaw opinię o Telewizja Pomerania Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telewizja Pomerania Sp. z o.o.