Firma handlowa

Łęczna

Opinie o Firma handlowa

Roki

Nie polecam. Pani H. ewidentnie na każdym kroku coś kręci.

pablo

a co tu dużo mówić, pewnie coś przeskrobał i teraz jak każdy stara się zrzucić winę na firmę, a nie na siebie. Widziałem , że poszukują sporo magazynierów dla zainteresowanych takie info ;)

Anonim

Pracowanie w tej firmie było istną męczarnią w obozach pracy mają lepiej bo przynajmniej mają niedziele i święta wolne i chociaż jest normalna szefowa a szef który pracował w kopalni walczył o wolne weekendy sam ich nie daje swoim pracownikom chyba jest jakiś pusty bo w tej czaszce napewno nie ma mózgu jeśli by miał nie wyklinałby pracowników Anonim Ps. a i jeszcze jedna rzecz niech może szef trzyma rączki przy sobie bo może ktoś kiedyś podać o molestowanie

Anonim

Ogólnie nic nie mam do tej firmy ale pani[usunięte przez administratora] Ponieważ obojętnie jaka pracownica podejdzie do niej i nazmyśla róznych rzeczy ona w to wieży i mimo to że nie jest to prawdą jest dla nich nie miła i w konsekwencji ich zwalnia zdesperowana porzucona przez męża pracownica nie zawsze musi racje i czasami pani[usunięte przez administratora] powinna pomyśleć sama bo od tego dostała mózg od Boga

anonimowy

ja osobiście nie mam zastrzeżeń do tej firmy dobrze mi się w niej pracowało

anonimowy

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Nie dość, że pani H. traktuje pracowników jak murzynów to jeszcze zatrudnia Bogu ducha winne dziewczyny na okres próbny tygodnia lub dwóch (oczywiście jest to okres bezpłatny) po czym zwalnia je i jest do przodu sporo pieniążków. Odradzam każdemu kto będzie miał okazję tam trafić.

oszukana

nie polecam pracy w tej firmie.zero wolnych dni ,nie przestrzeganie praw pracownika,dyspozycyjność w każdym momencie-jeżeli się nie podporządkujesz zostajesz zwolniony.

Zostaw opinię o Firma handlowa - Łęczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma handlowa