Novos Firma Komputerowa Marcin Gulec

Gorzyce

Opinie o Novos Firma Komputerowa Marcin Gulec

Nicki

Internet z tej firmy to dno.swiatlowod a ciągle zrywa łącze.szef firmy to cwaniak.w razie reklamacji ogranicza łącze jeszcze bardziej.nie polecam

merus

Pracowałem w tej firmie około pół roku. Fajna atmosfera w pracy. Niestety musiałem się przeprowadzić i zrezygnowałem z tej pracy.

Lio

Nad tym trzeba się zastanowić czy warto tam pracować! Miną już przeszło roczek a mojej wypłaty z firmy NOVOS nadal nie ma. Nie wnikam w szczegóły ale autka swoje też palą wiec moja wypłata została przepalona:) Osobiście nie polecam tej firmy pod żadnym względem. Szef firmy woli unikać spraw finansowych. No chyba że ktoś lubi prace CHARYTATYWNE to gorąco polecam...

Zostaw opinię o Novos Firma Komputerowa Marcin Gulec - Gorzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novos Firma Komputerowa Marcin Gulec