Opinie o Ka-Met Lidia Jóźwiak w Piekary śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ka-Met Lidia Jóźwiak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ka-Met Lidia Jóźwiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ka-Met Lidia Jóźwiak w Piekary śląskie

klient od początku

nikomu nie polecam ,net ciągle przerywa a szef firmy nie potrafi zdiagnozować problemu powtarzającego się od dawna twierdząc że nie spotkał się z czymś takim ,wpierw wmawiał mi że to wina rutera chociaż miałem zakupiony nowy ruter po wymianie na inny z ich sklepu problem istnieje nadal moim zdaniem mają sieć niedomaga z powody nadmiernej liczby użytkowników i słabego internetu od dostawcy

Pati Nowy wpis
@klient od początku

Zgadzam sie w 100%. Też mieliśmy od nich internet bardzo długo a zakończyło sie na tym, że po ktorejś tam awarii, przyjechał technik i stwierdził, że nie wie o co chodzi. Pojechał i zostawił Nas z niedziałającym netem, zakupionym u nich niepotrzebnym TP Linkiem a ja miałam prace zdalną... Zadzwoniłam do konkurencji i w ciągu 2 dni miałam zamiast okropnie zle dzialajacy vdsl max 30mb (ping 1000) za 60zł ,światlowód piekarynet 300 Mb/s za 69

Parajur Nowy wpis

Tego nie da się nazwać internetem,fachowcy z serwisu do.....Wielkie (usunięte przez administratora) za 50zł!

Agnieszka Nowy wpis

Sporo tu słabych opinii o intrenecie... Czy firma coś zrobiła w kierunku żeby mniej przerywał?

Darius

Czy trzeba mieć doświadczenie w montowaniu internetu czy ewentualnie jest możliwość przeszkolenia na miejscu?

zydrunas Nowy wpis
@Darius

nie chcą doświadczenia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ka-Met Lidia Jóźwiak? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Zuza

Szkoda, że na forum dla pracowników nikt nie pisze!!

Masakra nie polecam jak jest awaria wtedy nie odbierają telefonu

Ola

Kgnet. Z usług tej firmy korzystam już ponad 15 lat i jestem bardzo zadowolona. Jeśli były jakieś problemy internetem to po zgłoszeniu awaria była natychmiast usunięta i problem znikał. Kontakt z firmą bardzo dobry, nigdy się nie zdarzyło, że moje uwagi zostały zlekceważone. Ogólnie polecam usługi Kgnet.

KG NET=GÓWNO

Ja pierdole co za zjebany internet ! Już sie po prostu nie da z nim wytrzymać. Jak tylko bede mogł to od razu zmieniam to gówno na jakis NORMALNY internet, i tak juz długo wytrzymałem. jak ktoś sie waha nad wyborem kg netu to niech sie najpierw dwa razy porządnie pierdolnie w głowę. juz nawet kurwa nie mogę ogladać filmików na youtube bo mi przerywa. DRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMAT !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ka-Met Lidia Jóźwiak - Piekary śląskie

Ka-Met Lidia Jóźwiak