INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak się teraz pracuje na obsłudze klienta? kiedyś ktoś chyba miał problem z obsługa i zastanawia mnie przyczyna. było sporo osób do obsługi? nie potrzeba więcej osób? Proszę o informacje, szukam pracy w Sanoku, mam doświadczenie

Tomasz Nowy wpis

Nieuprzejma, niepomocna obsluga klienta przez pracownikow, brak zainteresiwania, brak odpowiedzi na wyslane maile. Ocena slaba, dwoja z obslugi klienta.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dla pracy jako Magazynier są dla was satysfakcjonujące?

Tom

Bardzo slaba komunikacja a wrecz jej break, nikt nie odbiera telefonu, totalna ignorancja

Enty Nowy wpis
@Tom

Żle trafiłeś, Ja dzwoniłem i nie ma z tym żadnego problemu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Lolek

Nie polecam tej firmy. Właściciel to bardzo nieuprzejmy człowiek. Ma się za nie wiadomo jakiego człowieka.Właściciel myśli, że jest najmądrzejszy na świecie.

Cekestyna

Dzwonisz z problem i czekasz,mija kilka tygodni, musisz się upominać a od zgłoszenia nikt nie przyjeżdża nadal.

Dorota
@Cekestyna

No jeśli tak to słabo, że tyle trzeba czekać. :/ A co tak właściwie jest przedmiotem tego zgłoszenia?

Klient

Cały czas problem z internetem Rachunki opłacone 2 miesiące do przodu Jak tak dalej bd rezygnuje z waszych uslug

Teresa
@Klient

A to zgłaszałeś do nich? Jak podchodzą do takich zgłoszeń, działają coś żeby naprawić takie problemy jak się pojawiają?

Kuba korab

Cały czas ping skacze do 200 nie da sie grac nie polecam

Martyna

Czy firma stałe się rozwija czy stoi w miejscu?

Dominik

Szkoda, że na forum dla pracowników zabrakło opinii o pracy!

McDonald
@Dominik

Od siebie mogę powiedzieć że w miare uczciwe warunki pracy, nie miałem na co narzekać

Sylwester

Internet mam od 2miesięcy działa Super Przemiła obsługa polecam

Majkel

To prawda jest o wiele większe zorganizowanie i perspektywa rozwoju, chociaż nie wiem jak było wcześniej nie pracuję długo. Pozdrawiam

Kolega

Polecam, jest zdecydowanie lepiej niż kiedyś, jest jakiś rozwój firmy.

Odpowiedź

Ostatnio jak sprawdzałem jakiś czas temu chyba mi się przewinęła oferta, chociaż teraz już założyłem swoją działalność tak dobrze wspominam Interq. Dzwonić, pytać się :D

@Odpowiedź

Zakładam, że jest to odpowiedź na moje pytanie? Póki co z racji epidemii wstrzymałam się z pytaniami o tę rekrutację w INTERQ. Ale jak coś wiesz o warunkach na tym stanowisku PH to pisz.

Pan M

ja również potwierdzam, ludzie w Interq są bardzo kontaktowi i można się wiele nauczyć, co do ogłoszeń nie wiem, trzeba zadzwonić i sprawdzić najlepiej ;)

Wójt świata

Chyba ludzie jak dla mnie, lubię pracować z ludźmi których swoją drogą lubię, to dla mnie istotny aspekt np.

@Wójt świata

W sensie lubisz pracować z ludźmi z INTERQ? O to Ci chodziło? I jeszcze jedno pytanie - czemu ogłoszenie na przedstawiciela handlowego wisi od 2018 roku? Brak chętnych, rotacja, czy nie aktualizują ogłoszeń?

Popieram, zwłaszca jeśli chodzi o kontaktowość, zdecydowanie na duży plus!

Wojtek

Uczciwy i rozsądny pracodawca

God

Nie ma na co narzekać, serio, fajni ludzie i dobra organizacja.

Sandro

Chyba teraz szukają nawet kogoś do pracy, warto przejrzeć stronę firmy. Od siebie polecam, robota nie gryzie i jest całkiem spoko :)

@Sandro

Dzięki za informację. Mówisz, że polecasz pracę w INTERQ. A jakie są Twoim zdaniem jej największe plusy?

Zostaw merytoryczną opinię o INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sanok

• Jak się pracuje w INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ