Gmk Elektronik s.c. K. Miśkiewicz M. Kowalski

Adres: Kosmonautów 18, 44-194 Knurów

NIP: 9691290843 REGON: 277684417

Gmk Elektronik s.c. K. Miśkiewicz M. Kowalski

Opinie o Gmk Elektronik s.c. K. Miśkiewicz M. Kowalski

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Gmk Elektronik S.C. M. Miśkiewicz K. Miśkiewicz M. Kowalski? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Gmk Elektronik s.c. K. Miśkiewicz M. Kowalski - Knurów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gmk Elektronik s.c. K. Miśkiewicz M. Kowalski