Pryszczewski Mariusz Centrum Internetowe

Opinie o Pryszczewski Mariusz Centrum Internetowe

maku

Potwierdzam. Ledwo nawiązałem współpracę z tą firmą, a już ma ona opóźnienia w płatności względem mnie (za pierwsze zlecenie!)...

ja

Dokładnie, każdy kto tam pracował wie jak tam jest, rotacja jest taka, że trudno nadążyc, i to chyba najlepiej świadczy o tym co firma oferuje

Zostaw opinię o Pryszczewski Mariusz Centrum Internetowe - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pryszczewski Mariusz Centrum Internetowe