Becomo S.A.

Tarnów

Opinie o Becomo S.A.

lol

To coś jeszcze istnieje? czy już same duchy tam pracują albo na zasadzie łapanek i wolnych strzelców, z tego co wiem ta firma lata świetności miała kilka lat temu bodajże 6 a teraz to chyba trup który tylko pozornie funkcjonuje, przynajmniej takie plotki funkcjonowały na rynku IT.

mrv

Staram się najłagodniej jak potrafię - nie polecam współpracy z Panem N.

Monika

Mariola to chyba pseudonim właściciela firmy Pana N. Nie warto tracić czasu na tą upadającą firemkę. Właściciel jest niesłowny i niegospodarny. Zamiast zająć się poważnie firmą zajmuje się pierdołami typu "popatrzcie jaki mam nowy telefon!". Nie polecam tej firmy....

Zostaw opinię o Becomo S.A. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Becomo S.A.