Eureka Solution Sp. z o.o. Swiftway

Białystok

Opinie o Eureka Solution Sp. z o.o. Swiftway

zombiekiller

Pracowałem w tej firmie... Co do frustraty z górnego postu, który wylał swoje żale. Może to brutalna szczerość była dla Ciebie problemem przyjacielu. Można w tej firmie dużo się nauczyć. Z każdym można się dogadać. Wiadomo, że są i minusy ale w każdej firmie jest to samo. Firma potrzebuje twardej ręki.

sasd

Ta firma ma tyle wspólnego z informatyką co rozkładanie towaru w magazynie i taki poziom intelektualny sobą reprezentuje a czasem i gorszy bo ludzie nie mają do siebie szacunku kłamią w żywe oczy. To praca dla kogokolwiek, jeśli masz wykształcenie informatyczne daruj sobie ten swiftway.

Dominik

Tak to być wszystko prawda ja tak kiedyś napisać ale ktoś usunąć.Szef nie kłamać i nie obiecywać. Być super atmosfera bez donosów i wazeliny. Polecać bardzo

Rumon-Karolina

Dobra praca byc , fajna atmosfera byc tez , lunch byc z najlepszymi . Szef byc ekstra i byc dobry i sie podobac bez livecams. Polecać każdemu zapraszac.

Vinetu

Sorry ale niektórzy zostają bo nie jedno widzieli, poza tym ma się możliwość rozwoju w wielu dziedzinach IT jednocześnie , oczywiście generuje to stres ale dla niektórych jest to fajne i ważne .. Można oczywiście przenieść się gdzieś i klepać tylko kod ale to po 2 latach się nudzi .. I to jest główną przyczyną dla której niektórzy tu są .. a "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma " .. Wiec nie obrażaj osób które tu pracują i mają poziom ...

Roman

Projekt Managier jest nader kompetentną osobą o szerokiej wiedzy technicznej jak i wiedzy z HR.Pewnie nie dotrzymałeś terminu :)

Roman

Aż tylu ich jest w tej ,,korporacji'' że rzeczywiście się można pogubić ...

Amelia

Nikt ci tyle nie da co oni naobiecują

ex

Jedno słowo o podwyżce i jesteś na wypowiedzeniu. Pozdrawiam pracujących.

Zostaw opinię o Eureka Solution Sp. z o.o. Swiftway - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eureka Solution Sp. z o.o. Swiftway