Opinie o Dariusz Fic Firma Handlowo - Usługowa Def w Brzozów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dariusz Fic Firma Handlowo - Usługowa Def. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dariusz Fic Firma Handlowo - Usługowa Def o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Fic Firma Handlowo - Usługowa Def w Brzozów

Michał Nowy wpis

Jakie firma ma plany, będą nowe miejsca pracy?

1234567 Nowy wpis

Internet jest tragiczny , nie dość ze prędkość co chwile spada na dodatek urywa go co chwile , nie mówiąc już o obsłudze konsumenckiej dzwoniłem na 3 numery które znalazłem na internecie nikt nie odbiera ( rozumiem sa to numery prywatne ale jak sie nie odbiera to sie oddzwania ) nie tylko ja miałem ten problem ale również domownicy , nie wiem czy to próba zbycia konsumenta czy cos innego , większość moich sąsiadów zmieniła juz operatora internetu i chyba czas najwyższy też to zrobić . Pozdrawiam wszystkich

1234567 Nowy wpis
@1234567

A zapomniałem dodać że maila tez pisałem z tym samym skutkiem co dzwonienie , jakby nikogo nie było po drugiej stronie

Kiepulak333 Nowy wpis

Sam nie wiem czy polecic ten internet bo jak gram klanowki z moimi ziomalami to laguje ale jutube dziala spoko

RTGHNREHG1234

TEŻ KJEPSKI

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Dariusz Fic Firma Handlowo - Usługowa Def? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
RTGHNREHG123

KJEPSKI

hj
@RTGHNREHG123

zgadzam sie

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Fic Firma Handlowo - Usługowa Def - Brzozów

Dariusz Fic Firma Handlowo - Usługowa Def
  • Zdrojowa 15