Opinie o Przewodnik Turystyczny Krzysztofa Jasowicz w Kętrzyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przewodnik Turystyczny Krzysztofa Jasowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przewodnik Turystyczny Krzysztofa Jasowicz o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przewodnik Turystyczny Krzysztofa Jasowicz w Kętrzyn

Griven Nowy wpis

Gorąco polecam, bogaty gromadzony przez lata zasób wiedzy jak i sposób jej przekazywania który zaciekawi każdego.

Artur Świnoujście Nowy wpis

Dzięki Pani Krzysztofie zwiedzanie Wilczego Szańca było fascynującą przygodą. Opowieści pelne emocji, w ten mroźny dzień pozwoliły wyobraźni ożywić te betonowe kolosy i cofnąć się w czasie. Widać i słychać pasję w Pani głosie. Gorąco polecam.

Wiktor Nowy wpis

Super przewodnik z ogromem wiedzy polecam

DM Nowy wpis

Fantastyczna przewodniczka z duchem przygody i z ogromną wiedzą . Zabraliśmy Panią Krzysztofę ze sobą daleko od wilczego szańca i ledwie wsiadła to już opowiadała nam o każdej miejscowości którą mijaliśmy. Spędziliśmy z Panią Krzysia fantastyczne 6h i nie żałujemy żadnej złotówki którą zapłaciliśmy za Jej ogromną wiedzę i empatię.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przewodnik Turystyczny Krzysztofa Jasowicz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Maciej Czado

Niesamowita wiedza ale przede wszystkim życiowa mądrość Pani przewodnik. Jesteśmy zachwyceni. Byliśmy z grupą młodzieży licealnej w Wilczym Szańcu. Najlepsza lekcja historii na jakiej byłem. Dziękujemy!

Weronika

Bardzo polecam zwiedzenie z tą Panią przewodnik!

Czesław
@Weronika

Jaką wycieczkę wykupiłaś? Oprowadza tylko po Polsce czy zajmuje się też zagranicznymi wyjazdami?

Julka
@Czesław

To takie ważne pytanie

Wiktoria

Hej czytam bardzo pozytywne opinie :) czy nadal są organizowane wycieczki z ta panią?

Super Pani przewodnik. Kobieta z pasją i autentycznością. Szczerze polecam.

Marzena

Powiedzcie czy firma zatrudnia pracowników czy też jest to działalność jednoosobowa?

Michal i Ola

Pani Krzysztofa była naszą przewodniczką w Wilczym Szańcu w lipcu 2020 roku. Bardzo rzeczowo oraz ciekawie opowiadała o faktach, miejscach, budynkach itp. Czuliśmy, że jest to jej pasja i robi to z przyjemnością. Dla nas zwiedzanie Wilczego Szańca z Panią Krzysztofą było świetnym doświadczeniem, które długo będziemy wspominać. POLECAMY Panią Krzysztofę Jasowicz z całego serca!!!

Julek

@ Miłosz Ale to forum pracownicze więc opinie i uwagi klientów firmy nie powinny sie tu znaleźć.

Miłosz

Wycieczka , podczas której Pani Krzysia była naszym przewodnikiem na zawsze pozostanie w mojej pamięci, ponieważ widać, że Pani Krzysi chce się o tym mówić, i że to jest Jej pasja

Mania

Świetnie opowiada o obiektach, mnóstwo ciekawostek, a wszystko mówine z entuzjazmem i PASJĄ :)

Zadowolona

NIESAMOWITA!

Marianna

Najlepszy przewodnik :) Ciekawie i na temat, aż chciało się słuchać!

Zadowolona turystka

Polecam serdecznie, oprócz czystych faktów historycznych otrzymałam wiele ciekawostek, było widać, że w pani przewodnik drzemie wielka pasja, którą dzieli się ze zwiedzającymi

Ula

Widać, że Pani Krzysia opowiada z wielką pasją o obiektach, które przedstawia, o historii życia znanych nam postaci. Ma się wrażenie, że to nie jest jej praca, a hobby. Polecam z całego serca!

Małgosia

Cudowna Pani Przewodnik, opowiada z wielką pasją i potrafi zainteresować każdego! Takich przewodników to ze świecą szukać. Serdecznie polecam, naprawdę warto! ;)

Kamil

Przewodniczka z pasją i zaangażowaniem opowiada o Kętrzynie dodając też własne przemyślenia. Gorąco polecam.

Polecam gorąco

Zostaw merytoryczną opinię o Przewodnik Turystyczny Krzysztofa Jasowicz - Kętrzyn

Przewodnik Turystyczny Krzysztofa Jasowicz
4.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Piastowska 7 lok. 5
    11-400 Kętrzyn