FHU Relaks Joanna Habraszka

Bytom

Opinie o FHU Relaks Joanna Habraszka

Olina

Bardzo dobra szkoła, świetnie mnie nauczyli jeździć radzę sobie dobrze na mieście i bardzo szybko wiedziałam co i jak.

Paweł

polecam. świetna szkoła jazdy. pracują tam sami profesjonaliści.super że można śmigać trasami egzaminacyjnymi

Ania

Ja jeżdżę z tą firmą od 8 lat na kolonie jako wychowawca. Klimat super, dzieci zadowolone, wszystko dobrze zorganizowane.

Wychowawca

Nie. To nieprawda. Wynagrodzenie dla wychowawcy za dwutygodniowy turnus wakacyjny - 450 zł. Firma organizuje wyjazdy poprzez kontrakty z MOPS (trudna młodzież) Wyjazdy są źle zorganizowane: problem ze zbiórką przez wyjazdem - bałagan, problem z informacjami dla rodziców, organizator nie zna listy dzieci przed wyjazdem co powoduje problemy przy podziale na grupy i pokoje, dzieci są przekwaterowywane podczas turnusu do innego budynku - przenoszą się wraz z pościelą (znam 2 takie przypadki), firma nie zatrudnia ratownika podczas zajęć na basenie - wychowawcy bez uprawnień pilnują dzieci w wodzie. Nie polecam wyjazdów z firmą Relaks.

Zostaw opinię o FHU Relaks Joanna Habraszka - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Relaks Joanna Habraszka