Biuro Turystyczne Wrocek Usługi Przewodnickie

Wrocław

Opinie o Biuro Turystyczne Wrocek Usługi Przewodnickie

Maria

Grupę z Piły oprowadzał Pan Janek z biura WROCEK. Wspaniały przewodnik. Miły kontakt i ogromna wiedza. Organizatorem naszej wycieczki była Pani Elżbieta Zielińska. Organizacja super ! Polecam, polecam i polecam biuro WROCEK

Barbara

Cudowna Pani Elżbieta. To najlepsza przewodniczka jaka spotkałam. Cała nasza grupa była oczarowana i zachwycona. Jeżeli Wrocław to tylko z Panią Elą !

Iza

Najlepszy przewodnik po Wrocławiu. Wspaniała Pani Ela z ogromna wiedzą i poczuciem humoru. Polecam wszystkim.

Paweł

Była nas spora grupa bo 65 osób. Byliśmy podzieleni na dwóch przewodników. Zarówno Pani Ela jak Pan Janek spisali się znakomicie. Świetni przewodnicy. Polecam to biuro wszystkim, którzy chcą profesjonalnie zwiedzić miasto. Duża wiedza, znakomity kontakt z grupą. wszyscy byli zachwyceni. Na koniec zwiedzania zjedliśmy pyszny obiad, który zorganizowała Pani Elżbieta. Polecam!

Zbyszek

Byliśmy wszyscy zachwyceni wiedzą, poczuciem humoru Pani Elżbiety. Polecam to biuro wszystkim, którzy wybierają się do Wrocławia.

Irena

Wspaniała Pani przewodnik. polecam wszystkim, którzy chcą zwiedzać Wrocław i mieć profesjonalna obsługę grupy. zorganizowała nam wszystko : nocleg i pyszne obiady. A wiedza i poczucie humoru godne pozazdroszczenia. Poza tym forma przekazu cudowna ! słucha się z ogromną przyjemnością.

Zenek

Byłem w grupie w dniu 17.09.2016 r Pani przewodnik spóźniła się bo tego dnia był poważny wypadek i stanęły tramwaje na ul. Piłsudskiego. Pani Elżbieta miała problem z dojazdem co się wkrótce wyjaśniło. Przepraszam za wpis mojej nerwowej koleżanki. Zupełnie nie uzasadniony. Bardzo rzetelny i kompetentny przewodnik. Polecam!!!

Mira

Uważajcie!!!!! Zamówiłam na dzisiaj usługę tej pani. Mimo, że dostałam emailem potwierdzenie pani przewodnik nie stawiła się na umówione spotkanie ani nie odbiera telefonów. Jest nierzetelna i nie można na niej polegać.

marzena

Wspaniała Pani przewodnik - Elżbieta Zielińska z bardzo dużą wiedzą, poczuciem humoru i bardzo kontaktowa. Polecam wszystkim, którzy cha zwiedzić Wrocław z najlepszym przewodnikiem.

Zostaw opinię o Biuro Turystyczne Wrocek Usługi Przewodnickie - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Turystyczne Wrocek Usługi Przewodnickie