Zimnywłodek Usługi Turystyczne Włodzimierz Zimnowłocki

Iwięcino

Opinie o Zimnywłodek Usługi Turystyczne Włodzimierz Zimnowłocki

Kuba

Facet zna się na rzeczy. Widać, że fachowiec.

Janek

Pierwszy raz płynąłem zimą. Na trasie ognisko, ciepła kawa, herbata, grochówka. Po spływie catering. Świetna organizacja. Nie można się nudzić.

Mariusz

Ciężka praca ale dobrze płatna. Właściciel wymagający, na czas rozlicza się z pracownikami. Bardzo dba o bezpieczeństwo pływających. Spływy świetnie zorganizowane. Warto skorzystać z jego usług.

Zostaw opinię o Zimnywłodek Usługi Turystyczne Włodzimierz Zimnowłocki - Iwięcino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zimnywłodek Usługi Turystyczne Włodzimierz Zimnowłocki