Tenis Travel Biuro Turystyczne

Szczecin

Opinie o Tenis Travel Biuro Turystyczne

Były wychowawca

PRACOWAŁEM NA (usunięte przez administratora)Z TENIS TRAVEL KILKA RAZY. POLECAM TĘ OBOZY. SUPER ATMOSFERA W KADRZE CO PRZEKŁADA SIĘ NA UCZESTNIKÓW (usunięte przez administratora). NAJGORSI WYCHOWAWCY ZAWSXE SIĘ SKARZYLI I BĘDĄ SIĘ SKARŻYĆ I NARZEKAĆ. NA OBOZIE JEST ZAWSZE TYLE KADRY ILE TRZEBA. SŁABI PRACOWNICY ZAWSZE NARZEKAJĄ W KAŻDEJ PRACY

na maxa wyciskają wszystkie siły z pracownika,trzeba pracować wiecęj niż w umowie,ale przynajmniej płacą ile jest w umowie

były pracownik

perfidny wyzysk, kompletny brak szacunku dla pracowników, praca bez przerwy przez cały dzień, do tego oszukują i nie płacą tyle, ile obiecali

Lee
@były pracownik 27.03.2013 22:46

Ja tam się nie spotkałam, żeby ktoś płacił mniej niż jest w umowie. Papier to papier. Ale fakt faktem, że inne biura mają jakieś przerwy poobiednie, zajęcia dla dzieciaków z instruktorami/psychologami/animatorami - wtedy wychowawca może złapać oddech. A tutaj? Brońcie Panie Boże! Oddajesz jedną grupę dostajesz drugą. Bo dla oszczędności na 75 osób jest... dwóch wychowawców (po 15 osób wychodzi dopiero razem z instruktorami). Te bzdury ze strony, że na jednego wychowawcę przypada 8 dzieciaków można sobie między bajki włożyć. Już nie wspomnę o tym, że żadna grupa nie ma swojego konkretnego wychowawcy, który się nimi opiekuje przez cały obóz tylko z rąk do rąk się przerzuca. Całą kolonię masz na głowie. Do tego jak trafisz na kiepską kadrę, roboty masz jeszcze więcej. Instruktorzy to nie wychowawcy oczywiście. I po treningach to wychowawcy, np. takich 2 na 75 osób, musi opiekować się dziećmi. Instruktorzy mają czas wolny, idą sobie w miasto. Ale zdecydowanie powaliło mnie przede wszystkim jedno - zakaz picia tigerów na oczach dzieci, a także... kawy! Bo tigerów dzieci nie mogą, to ja też nie mogę! Ale z kawą było jeszcze lepiej! Starsze dzieciaki piły, a myśmy musiały się kitrać! Chore po prostu. Ja dorosłą osobą jestem i mam prawo napić się kawy... A do tego jeszcze ankiety oceniające nas są, a karty kolonii idą do kosza. Ludzie, zawsze to wychowanka się oceniało, a nie wychowawcę. Wychowawca, który trzyma dyscyplinę, nie pozwala szlajać się po nocach, pić - nigdy nie dostanie dobrej oceny. Taka paranoja... Szczerze nie polecam... Lepiej z jakimś MOPSem pojechać...

Zostaw opinię o Tenis Travel Biuro Turystyczne - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tenis Travel Biuro Turystyczne