Szot Przedsiębiorstwo Turystyczne

Augustów

Opinie o Szot Przedsiębiorstwo Turystyczne

Wiesiek

Nie polecam. Pracodawca traktuje pracowników jak niewolników. Praca pod kilkanascie godzin dziennie i nawet nie można zrobić sobie przerwy na drugie śniadanie. O obiedzie po 12 godzinach nie wspomnę. Złe traktowanie. Zero szacunku. Właściciele nadużywają bezpodstawnie swojego stanowiska. Zdecydowanie nie polecam, odradzam itd.

wbek

NIE polecam z dużej litery! Nie traćcie czasu. Żałuję, że tu nie wszedłem przed podpisaniem umowy. Wszystko co wyżej -prawda. Umowa na papierze lecz ustnie zupełnie co innego! Na błedach człowiek się uczy. Okłamują, traktują pracowników jak śmiecie, zero sumienia. Ogólnie bardzo duża rotacja pracowników. Żałuję, że straciłem czas.

?

hej a czemu nie polecasz? pytam bo zastanawiam się czy nie podjąć tam pracy? będę b wdzięczna za więcej szczegółów - dzieki!

ex-pracownik

Pracowałam i też nie polecam. w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem pracowników. Osoby tam pracujące zgadzają się na poniżanie, zatrudnianie na czarno i inne nieuczciwe praktyki bo niestety w a-stowie ciężko o pracę.

prezes

nie polecam tam pracy

Zostaw opinię o Szot Przedsiębiorstwo Turystyczne - Augustów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szot Przedsiębiorstwo Turystyczne