Opinie o Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska w Augustów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska w Augustów

kroguniew Nowy wpis

Świetna wycieczka Troki-Wilno ???????? Pani pilot wycieczki bardzo kontaktowa, wspaniałe opowiadająca o Augustowie, okolicznych atrakcjach turystycznych oraz o Litwie, Trokach, Wilnie. Świetnie doradzała w sprawie jedzenia w okolicznych restauracjach i kramach miejscowych. Pan przewodnik Kazimierz posiadający bardzo wielką wiedzę na temat Wilna Trok okolic opowiadał bardzo ciekawie i z zaangażowaniem. W pochwalę dla kierowców będzie to że wogóle nie byli zauważalni, czyli nikt z uczestników wycieczki nie czuł że jedzie autobusem. Nie było niczego co możnabyłoby im zarzucić, byli punktualni. Mieliśmy wrócić na 20.00 i wróciliśmy na tą godzinę. POLECAM to biuro podróży każdemu ????

olaizbyszek Nowy wpis

W sobotę byliśmy w Wilnie z biurem Ela-Travel. piękna wycieczka, świetnie zorganizowana. Wspaniały pilot- Pani Kasia i przewodnik p Maryna. Do tego dobrzy kierowcy. Wszystko punktualnie. Ciekawe informacje rady( p Kasia). W przyszłym roku jedziemy znowu z Ela-Travel!

Administrator Nowy wpis

Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska poszukuje pracownika na stanowisko Monter. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Wiesława Kuczk

Wycieczka do Trok i Wilna - 24.08.2021 r. - bardzo dobrze zorganizowana, z profesjonalną kadrą. Był to mój trzeci wyjazd z wycieczką do Wilna w ciagu ostatnich kilku lat i był to wyjazd z pewnościa najlepszy!! Serdeczne podziękowania. Wiesława K.

Dawid
@Wiesława Kuczk

W sensie zawsze jeździsz przez to biuro, tak? Jak się zmieniały ceny tego samego wyjazdu na przestrzeni lat?

Glik Nowy wpis
@Dawid

Wszystko drożeje niestety

Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska prowadziła rekrutację na stanowisko Potrzebna opieka do starszej kobiety. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Kaśka

W dniu 27.08.22 byliśmy na wycieczce Troki-Wilno. Było super pogoda wspaniała organizacja i przygotowaniei bardzo dobre. Wielkie podziękowania za mile spędzony czas i możliwość zwiedzenia tyłu pięknych miejsc. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy zarówno pani pilot Katarzyny Niedźwieckiej jak i pani przewodnik Maryny. Dziękujemy bardzo Anna i Paweł i Katarzyna. Pozdrawiamy z Płocka

Gabi

Wycieczka do Trok i Wilna w dniu 27.08.22. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem empatii, życzliwości i wsparcia pilota Pani Kasi i wielkiego profesjonalizmu, niesamowitej wiedzy pani przewodnik. Organizacja, logistyka i wyposażenie na wysokim poziomie. Gorąco polecamy!!!!!!!!

Gabi

Świetna atmosfera, pelen profesjonalizm pilota wycieczki Pani Kasi i Pani Przewodniczki. Wiele empatii i przeogromna wiedza. Wycieczka do Trok i Wilna w dniu 27.08.22 (sobota) była fantastyczna. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy. ????

Wraz z przyjaciółmi skorzystaliśmy z oferty biura podróży Eia-Travel, wykupując wycieczkę jednodniową do Wilna i Trok w dniu 01.05.2022r. Pani, która nas obsługiwała zarówno telefonicznie jak później na miejscu w biurze, była kompetentna, udzielając nam bardzo wyczerpujących informacji dotyczących przejazdu jak i miejsc, które mieliśmy zwiedzać. Autokar pojawił się punktualnie w dniu wyjazdu w wyznaczonym miejscu . Na wycieczkę zabrał nas pilot - pan Zdzisław, posiadający ogromną wiedzę jak również świetny humor, którym zaraził nas wszystkich. W Trokach dołączył do nasi przewodnik - pani Maria, która bajecznie opowiadała nam o zwiedzanych miejscach - nie zanudzając przy tym nikogo. Dużym plusem było też to, że wszędzie podwoził nas autokar i podjeżdżał w to samo miejsce, dlatego mogliśmy zwiedzić sporo zabytków w Wilnie. Polecamy z czystym sumieniem Biuro Podróży Ela-Travel. Zadowoleni klienci.

10 lipca 2020r. byłam z rodziną na wycieczce do Wilna i Trok z biurem podróży ElaTravel. Musze szczerze napisać, że było wspaniale, począwszy od bardo dobrego autokaru, profesjonalnego kierowcę, super miłą i pomocną pilotkę p. Kasię a skończywszy na wileńskim przewodniku p. Zdzisławie, Pełen profesjonalizm i uznanie. Szczerze i gorąco polecam te firmę.

Beata

Dzień dobry, podróżowałam z Biurem Ela-Travel w dniu 28.07.2020 r. do Wilna i Troków. Wszystko dopięte na ostatni guzik - Pilot - Pani Kasia przemiła osoba i bardzo pomocna. Autokar spełniał standardy wycieczkowego, kierowcy profesjonalni i znający się na swojej pracy. Przewodnik po Wilnie i Trokach - Pan Andrzej - sam w sobie jest osobą, dla której warto było jechać. Wiedza, poczucie humoru i styl bycia spowodowały, ze zwiedzanie było czystą przyjemnością. Podobał mi się system audio - który powodował, że nie tłoczyliśmy się przy przewodniku, żeby cokolwiek usłyszeć. Co do zwiedzania: każdy Muzułmanin przynajmniej raz w życiu musi odwiedzić mekkę, uważam że każdy Polak przynajmniej raz w życiu powinien zobaczyć Wilno. Pozdrawiam.

Jakie są warunki zatrudnienia w Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska?

Nie polecam.(usunięte przez administratora)Płaci marne grosze i nie ma szans na jakakolwiek podwyżkę. Masakra, najlepiej omijać szerokim łukiem. Fakt, ze to co robi (wycieczki itd) robi dobrze i klienci są zadowoleni, co tez jest zasługa po części pracowników(usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Ania

Na czym polega mobbingowanie pracowników przez właścicielkę? Masz z nią takie doświadczenia?

Elzbieta Kamińska
@Ania

Kaśka nie masz odwagi się podpisać. Osoby które są leniwe i nie chcą pracować, nie są mile widziane w tym biurze.

Elżbieta Kamińska

To co wypisujecie jest po prostu nieuczciwe i krzywdzicie innych i mnie. (usunięte przez administratora)niech powie jak pracowała i ile zarabiała naprawdę, jak przychodziła do pracy to na 10,00 bo rano do lekarza to 15,00 wychodziła bo wywiadówka,ze swoim telefonem przy uchu załatwiając w ciągu pracy wszystkie swoje sprawy, nigdy ale to nigdy nie było sytuacji aby nie mogła wyjść z pracy załatwić swoich spraw / to na rynek po zakupy , to do obuwniczego itp/ poproszenie o zrobienie czegokolwiek to już nos na kwintę, nigdy nie zadowolona, ciągle o coś żal. Do pracy przychodzi się pracować a efektywność pracy to 50 % .

obrońca

@Ania Mam wrażenie, że nie jesteś pracownikiem firmy. Konkurencja?

Olga

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Witanna

Same pozytywy. Obsługa w Biurze miła, kompetentna, życzliwa. Wycieczka na trasie Wilno - Troki przebiegała zgodnie z harmonogramem. Program bogaty, odległości, dzień krótki, grupa 50 osobowa a ze wszystkim zdążyliśmy bez biegania z wywieszonym językiem, bo świetna organizacja i troska o turystę. Profesjonalna praca pilota P. Jerzego, przewodnika z Wilna oraz kierowcy. Podejście Państwa z obsługido pracy oraz turysty rzetelne, empatyczne, nie dało się odczuć rutyny i powtarzalności. Polecam, polecam, wystawiam najwyższą notę. To oczywiste, że Wilno trzeba zobaczyć i odczuć powiew historii, a z z biurem Ala-Travel to sama przyjemność.

Joanna

Szkoda, że pracownicy nie korzystają z forum. Miałam nadzieję na informacje a chcę aplikować.

pola

Wycieczka w dniu 22-06 -2019 z pilotem p. Zdzisławem -super, wszystko pięknie przygotowane, punktualne, duże zaangażowanie pilota, byliśmy grupą 7 osobową i nasze wrażenia są identyczne, dziękujemy i polecamy, rowerzyści ze Świdnicy

przemki4

Wycieczka do Trok i Wilna super.Dobra organizacja i czas wykorzystany do końca. Wilno cudowne i warto obejrzeć. Wizyta w muzeum Adama Mickiewicza - niesamowite przeżycie. Polecam.

Wycieczka super. Pani przewodnik super. Pilot wycieczki pani Kasia bardzo sympatyczna i dbająca o całą wycieczkę. Kierowcy mili - dziękujemy im za kawę.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska - Augustów

• Jak się pracuje w Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska?

Biuro Podróży Ela-Travel Elżbieta Kamińska
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Rynek Zygmunta Augusta 15 lok. 2
    16-300 Augustów