Przygoda Agencja Turystyczno-Artystyczna Anna Gołębiowska

Lębork

Opinie o Przygoda Agencja Turystyczno-Artystyczna Anna Gołębiowska

Karol

Nie polecam. Nazwa ,,Animator kultury'' jest nieadekwatna do zadań wykonywanych. Powinno być ''opiekun do dzieci na koloniach''. Animetaorem kultury jestem z zawodu i zajmowałem się tym na studiach, ale to co robiłem w Przygodzie z pracą animatora nie miało nic wspólnego

Jola

Polecam. Doskonała praca i światne pieniądze. Do tego światna ekipa. Pozdrowienia dla wszystkich animatorów z Przygody.

Jarek

Chyba nigdzie się tak dobrze nie bawiłem jak pracując w tej firmie i do tego zarabiałem świetne pieniądze. Dzisiaj jak siadam ze znajomymi przy piwie i zbiera nam się na wspominki to moje opowieści z tamtych czasów są gwożdziem programu.Pozdrawiam wszystkich którzy pracowali kiedykolwiek w Przygodzie ... z tego co wiem firma ma juz 20 lat więc trochę ludzi się przewineło.

Kaśka

Skoro nawet nie wiesz jak sie nazywa szefowa to chyba bardzo krotko tam pracowałeś . Ja pracowałam kilka lat i nauczyłam sie mnóstwa rzeczy. To [usunięte przez moderatora] praca , czasami jest cięzko ale zawsze wesoło i ciekawie. Polecam ale tylko tym co lubią niekonwencjonalne zajęcia . To nie jest praca dla każdego. Płace całkiem dobre . Pozostała mi masa wspomnień....

odradzam kazdemu prace w tej firmie,jest to agencja do niczego,a zwlaszcza szefowa [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Przygoda Agencja Turystyczno-Artystyczna Anna Gołębiowska - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przygoda Agencja Turystyczno-Artystyczna Anna Gołębiowska