Ośrodek Wypoczynkowy Regent

Sielpia Wielka

Opinie o Ośrodek Wypoczynkowy Regent

Patrycja Głowacka

Byłam miło zaskoczona. Przyjechałam do Regenta na wczasy dzień po ustalonej rezerwacji (ze względów rodzinnych). Byłam przygotowana na zapłatę za cały zarezerwowany termin a właścicielka nie policzyła za tą właśnie dobę - co jak wiadomo rzadko się zdarza. Domek czyściutki, nowy i wygodny i obsługa na 5. Otoczenie super! Polecam.

Monika L.

Bardzo atrakcyjne miejsce. Ośrodek śmiało mogę wszystkim polecić. Pełny profesjonalizm

Zostaw opinię o Ośrodek Wypoczynkowy Regent - Sielpia Wielka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Wypoczynkowy Regent